Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körül szeretném magam metéltet...

Körül szeretném magam metéltetni, nem szűkülettöl csak mert azt hallottam, hogy szebb van valami hátránya?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A nőknek meg a lusta férfiaknak csak előnye .

Szép,de jó is ??? Te még nem tudod akkor mitől esel el .

2012. okt. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Maga a műtét utáni fájdalom és makk érzékenység az egyik hátránya, amin túl kell esni.

Állítólag a makk a megedződéssel érzéketlenebbé válik a szexuális ingerekre is, ill. a fitymán is vannak érzőidegek -ami ugye eltávolításra kerül-, így e miatt is csökkenhet az élvezet. Erről persze azok tudnának valósat állítani, akik éltek nemi életet fitymával és anélkül is.

Egyébként szerintem nincs semmi hátránya, bár nyilván a természet nem azért teremtette a makk védelmére a fitymát, hogy eltávolítsuk!!

2012. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát szebb, ha nem rontja el a doki. Azért láttam nagyon ferde vágást is, meg van akinek kisebesedik a makkja utána. Nekem szűkület miatt lett megcsinálva, de nem vállalom ha nem lett volna muszáj..
2012. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Nincs hátránya, inkább egészségesebb, szebb, higiénikusabb. Nem te vagy az egyedüli aki "csak úgy" megcsináltatja! A barátnőd / feleséged hálás lesz majd érte!
2012. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

A szépség miatt nem kellene az egész testünket átszabatni ?

Mi az hogy higénikusabb .Aki nem metélteti meg magát azé

lerothad ? Na ezek a duma részei .Ők a csonkított fa**uak .

Elnézést azoktól akiknek eü,okból kellett ezt megcsinálni

2012. okt. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ostobaságot halottál. Ha nincs valássi vagy egészségügyi oka akkor nincs semmi értelme. Hátránya leginkább az az időszak amíg teljesen begyógyul. Nagy hátránya amúgy szerintem nincsen (ugyanúgy tudsz szexelni) de előnye sincsen, akkor meg minek.
2012. okt. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Kedves kérdező.

Milyen érdekes pont én is körül szeretném magam metéltetni csak úgy, mert nekem jobban tetszene ha körül lenne metélve. Mond kedves kérdező te mióta szeretnéd magad körülmetéltetni??? Amúgy szerintem meg csak annyi a hátránya hogy amíg gyógyulsz (3 hét-2hónap). Előnye: nem túrosodik, tovább bírod vele szexben, szebb, barátnődet véded egyes fertőzésekkel szemben.

Milyen jó is lenne ha a körülmetélés divat lenne, az olyan érdekes lenne!

Szerintem szedd össze a bátorságod, és csináltasd meg! Nekem ha fiam lesz 100%, hogy körülmetéltetem, ezzel csak jót teszek neki.

18/F

2012. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó, ezzel azért várd meg míg önállóan tud dönteni!
2012. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
Nélküle még rendesen hokizni sem tudsz majd.
2012. okt. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Sok tévhit van a körülmetélkedés körül. Talán a két leggyakoribb, hogy nem tud utána önkielégítést végezni az ember és, hogy tovább bírja a szexet. Mindkettő ostobaság. A korai magömlés sokkal inkább pszichés, mint testi eredetű, ezért pusztán azzal, hogy egy kicsivel evesebb az ingerelhető rész a péniszen még nem szünik meg a probléma.

Hogy mi a szép az teljesen szubjektív.

Higéniai előnyei ugyan vannak a körülmetélkedésnek, de manapság amikor az emberek naponta fürödnek, nincs különösebb előnye.

2012. okt. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!