Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a péniszemen?

Mi lehet ez a péniszemen?

Figyelt kérdés
A farkam alsó felén egy sötétebb folt (mintha megégett volna) vezet végig a heréktől felfelé a makkig. Mindig is ilyen volt, de nem mentem el vele dokihoz, mert amúgy semmi bajom. Ez normális? El tudom-e valahogy tűntetni?

2012. okt. 21. 02:55
 1/5 anonim válasza:
47%
Lehet hogy normális lehet hogy nem ha esetleg privátba küldesz egy képet megtudom mondani.
2012. okt. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert ott olyan a bőr pigmentje,több a bőrben a festék anyag

Miért zavar ez ?

2012. okt. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem olyan esztétikus szerintem. Jó lenne ha mindennhol ugyanolyan lenne, így olyan, mintha valami bajom lenne odalent. Aztán lehet csak én kerítek neki túl nagy feneket.
2012. okt. 21. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem Te arra a sötétebb, pigmentebb sávra gondolsz, ami minden férfi péniszén végigfut alul.

Ez normális dolog, a magzati fejlődésből maradt meg. Semmi tenni való nincs vele!

2012. okt. 22. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen lehet. Mindenesetre szerintem nincs minden férfinek ilyenje. Vagy ha van is, akkor sem ilyen feltűnő mint nálam. De örülök, hogy akkor ez normális :D
2012. okt. 22. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!