Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek mi lehet a problém...

Márkez kérdése:

Szerintetek mi lehet a probléma? Szimpla izomláz, vagy húzodás? Vagy rosszabb?

Figyelt kérdés
Az van, hogy nem rég gyúrtam de úgy hogy az előtt nem gyúrtam, első alkalom volt.. 15 éves vagyok kicsit keményen gyúrtam és kb 60 kiló súllyal fekve.. meg hasra is edzettem meg vállra is.. és ezután még volt 2 foci meccsem is egy hétvégén. És most az a panaszom hogy A herém közelébe fáj.. az ágyékomnál és a hasam is a herémhez közel, néha úgy érzem a herém fáj.. :S mikor ülök akkor rosszabb szerintetek mi lehet?? amúgy a bal herém lejjebb van mint a jobb, de ez azt hiszem normális.. és a bal herémnél sűrűbbek az erek .. Várom a válaszokat !! nagyon sokat segítene egy jó válasz előre is köszönöm!!

2012. okt. 23. 10:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, azt el felejtetem !! egyfolytában érzem a fájdalmat! de olyan érzés mint ha izom láz lenne ..
2012. okt. 23. 10:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Reméljük, nem sérv...
2012. okt. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. komentelő nem tudom hogy sérv-e.. de amúgy az összes lábamba izomláz van egyébként a vádlimba is.. nem tudom mi lehet, ez:S
2012. okt. 23. 11:12
 4/4 attackspan válasza:
Szimplán megerőltetted magad, de még épp annyira, hogy nem kaptál sérvet. A herefájdalomnak is ez az oka, nekem is volt, elmúlt. De vigyázni kell vele, mert könnyen előjöhet, ha ismét nagyokat emelsz.
2014. okt. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!