Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid a fityamafékem?

Rövid a fityamafékem?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet a következő. Lankadt állapotban letudom húzni a fitymám nagyon sokáig, de mereven csak a makkpereme alatt kb 1, 1,5 centiméterig. Ez rövidnek számít? Ha igen, akkor műtét? 15 éves vagyok mindössze.

2012. okt. 23. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Inkább kis szűkületed van .Többet nyújtsd,akkor tágul.

Ez normálisan is elég passzos. :-)

2012. okt. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet akár rövid fitymaféked is. Ha nem tudod eldönteni szűkület, vagy fitymafék probléma, akkor mutasd meg orvosnak. Akár a háziorvost is felkeresheted, de elmehetsz gyereksebészetre is, Ők nem fektetnek mindjárt szike alá!
2012. okt. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez a szűkület, amit itt írtok az mit takar? Ez sztem azért nem lehet, mert a makkról végülis teljesen lejön, vagy attóél még lehet?
2012. okt. 23. 17:57
 4/8 anonim ***** válasza:

A szűkület azt jelenti, hogy nem tudod teljesen a makk mögé húzni a fitymádat.

Látom írod, hogy nyugalmi állapotban hátra tudod, de mereven nem teljesen. Ez kisebb szűkületet jelezhet, v. rövid a fék.

2012. okt. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jah értem, köszönöm
2012. okt. 23. 18:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Most akkor a makk pereme mögött (tehát a makkot teljesen felszabadítva) áll meg 1-1,5 centivel, vagy nem tud kijönni a makk?
2012. okt. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Teljesen felszabadítva áll meg, kitud jönni a makk.(bocsi a késői válaszért)
2012. nov. 4. 07:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor neked bizony kutya bajod :)
2012. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!