Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen, a bőr alatt a...

A péniszemen, a bőr alatt a fitymámra lerakódtak valami fehér izék. Mik lehetnek azok?

Figyelt kérdés
Lekapargattam,meg súroltam őket,de elég sűrűn voltak.
2012. nov. 4. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fürödj naponta, és akkor nem lesz.
2012. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bloodxtype válasza:
100%

Ha mosod, akkor nem jól, ha nem mosod akkor meg azért...

Csak egy jó tanács, ha nem mosod elszaporodnak rajta a baktériumok s egyéb nem oda való dolgok, jobban figyelj oda.

2012. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A bőr kezd "megszáradni", vagyis valami ilyesmi lehet, az pedig baktérium lehet.Canaesten jó rá ha az.Meg többször tisztálkodj azon a területen.Nekem régebben mikor "fecskét" hordtam én nekem is voltak ilyen, most boxert hordok és nincs gond, nem fülled be.


Partner? Esetleg nemi úton is lehet fertőzés, de akkor urológus és bő folyadék javasolt.De, ha nem tudod eldönteni, akkor bőrgyógyász.

2012. nov. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg szmegma! Természetes, hogy újra és újra ott van, hiszen folyamatosan termelődik a makknál ez a faggyúanyag, így rákerül a fityma belső felszínére is. Naponta fordíts gondot a tisztálkodásra, hogy ne túrósodjon be, és ne lehessen táptalaja a baciknak!
2012. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szmegma lehet, most meg alaposabban.
2012. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!