Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Újdonsült páromat most láttam...

Újdonsült páromat most láttam meztelenül és a nemiszerve vége 'lefelé áll'. Én még nem láttam ilyet, elbizonytalanított és a hagyományos póz sem jött össze. Rendben van ez, vagy csak ritka a pasiknál?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugy erted,merev allapotban,görbe?
2012. nov. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi?? Kampós a vége? Vagy nem értem,hogy lefelé áll :O
2012. nov. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyen?

2012. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aúú, ha olyan az gáz, az már törés.
2012. nov. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha csak a vége áll lefelé az lehet a fitymafék rövidsége miatt is.

[link]

2012. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Majd összejön a következőben ,segítsél neki,ne csak várd

a falatot .

2012. nov. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Magyarul görbe a pénisze. Nem Ő az egyetlen pasi, aki ilyen problémával "küzd". Ha van olyan póz ami bejön, akkor nincs gond! Neten utána tudtok olvasni a témának, esetleges megoldásának, ill. a lehetséges pózoknak ilyen esetben.
2012. nov. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi Mindenkinek! Nem az a baj, hogy görbe, hanem hogy lefelé 'áll' merev állapotban és szerintem nem törött! Talán fitymafék, ahogy írta egyikőtök! Én nem látam még ilyet (igaz sokfélét sem) ezért ijedtem meg! Nem a sült galambot várom, csak szeretem, ha első körökben a pasi hódít, aztán időt hagy nekem is, hogy kezdeményezzek.
2012. nov. 6. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!