Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy tudnám rövidebbre vágni...

Hogy tudnám rövidebbre vágni a szőrt a lábamon?

Figyelt kérdés
15 vagyok és kicsit sokallom a szőr hosszát a lábamon. Teljesen leborotválni nem akarom, de azt se, hogy ne lehessen látni a lábamon a bőrt. Az ollóval ritkítást már próbáltam de az egyik marad ugyan olyan, a másik meg szinte eltűnik. Hogy tudom azt elérni, hogy minden helyen egyenletesen hosszú legyen a szőr?
2012. nov. 11. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha levágod csak erősödni fog,aztán egész életedben csinálhatod már.Egy idő után itt megáll a szőr növekedése.

Jobb lenne ha úgy hagynád ahogy van .

2012. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én hajnyíróval szoktam rövidre nyírni,beállítom a hosszt és letolom.Én olyan fél centisre szoktam.
2012. nov. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló: Nem teljesen akarom levágni a szőrt csak szinte a tetejét, szóval nem hiszem hogy erősödne.


2. Válaszoló: Kb. Hanyas fejjel szoktad vágni?

2012. nov. 12. 14:39
 4/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Igazából olyan a hajnyíróm,hogy állítani lehet a fésű hosszát,és én a legrövidebbel szoktam,ami a számozása szerint 1.fokozat. Csináld előbb a leghosszabbal,majd egyre rövidítsd,és a megfelelő hosszúságnál tudod,hogy legközelebb egyből azzal lehet vágni.Én mindig a legrövidebbel csinálom,mert nagyon gyorsan nő.

2012. nov. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösznöm!
2012. nov. 12. 15:57
 6/6 anonim válasza:

Fogadd el magad úgy, ahogy vagy. A természetesség a legszebb :)

Amúgy nemgáz az, másnak is olyan nem vagy egyedül szerintem.

2012. nov. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!