Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy lehetne végleg megszabadu...

Hogy lehetne végleg megszabadulni a gombától a péniszen?

Figyelt kérdés
Újra és újra előjön... Most hónapokig nem volt. Egyszer már le is hámlott a bőr a péniszem, törzséről. Ja, és teljesen szűz vagyok ráadásul!!
2009. aug. 14. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk úgy hogy végre elmész orvoshoz. nemtom mire vártál? Attól független a gomba hogy valaki él e nemi életet vagy sem.
2009. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Laborban kitenyésztik, majd ennek megfelelő antibiotikumot adnak, bőr és nemi beteg gondozóba menj de mielőbb, mert magától nem múlik el.Leggyakrabban a Canesten kenőcsöt, de lehet szedned is kell valamit.
2009. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bizony voltam orvosnál már korábban, akkor adtak is kence-ficéket. Csak most újra itt van!
2009. aug. 14. 14:53
 4/9 A kérdező kommentje:
Azon aggódom, hogy mi lesz majd így ha barátnőm lesz? Mert ez nem jó, hogy vissza-visszatér, és én senkit nem akarok megfertőzni...
2009. aug. 14. 14:54
 5/9 anonim ***** válasza:

mosod egyáltalán te? úgy értem rendesen szappanos vízzel


tudni knée a kiváltó okát és meglehet előzni majd legközelebb.

2009. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze, vízzel rendszeresen mosom. Azt nem csinálom, hogy hátrahúzom a fitymát, és bekenem az egészet szappannal... Meg járok úszni sportuszodába...
2009. aug. 14. 15:06
 7/9 anonim ***** válasza:

menj el orvoshoz, nézzék meg a fajtáját. ettől függetlenül vegyél grapefruitmag olajat (DM, Rossmann, Patika). ebből szedj napi 3*15cseppet. ártani semmiképp nem árt, de nekem anno a gyógyszerek után mindig visszajött, de ettől teljesen elmúlt. biztos, ami biztos, van itthon egy üvegcsével, de szerencsére régen nem használtam már...

ha Candida gombád van, akkor csináld végig az errevaló diétát. kemény, de kiűzi a gombát!!!

2009. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

se a mostani melegek nem tesznek jót, sem az uszoda

uszodát hanyagolni kéne, amíg el nem múlik, egy dolog, hogy neked van, de más is elkapja tőled

2009. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl. azért lett gombám, mert túl párás volt a lakásom, nem szellőzött, a fal is gombás lett meg én is. Kellett egy kis idő, míg rájöttem, hogy ez okozza. Szal lehet valami ilyen környezeti oka is, amit nem is gondolnál elsőre.
2009. aug. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!