Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A nemi betegsegek eszre...

A nemi betegsegek eszre vehetoek a ferfi nemiszerven?

Figyelt kérdés
ugy 2 napja megjelentek rajta valami apro kis piros potyok es azert kivancsi lennek hogy valami komoly vagy csak valami irritacio? (amugy a fejen jelentek meg)
2012. nov. 15. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmégy a bőr és nemi beteg gondozóba és ottan megmondhassák.
2012. nov. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek lehetnek allergiás reakciók. Én konkrétan allergiás vagyok a párom hormonjaira. Ha a vérzést megelőzően együtt vagyunk nálam is kijönnek, de pár nap alatt el is tűnnek. Ha a mikulás alatt csináljuk, akkor kicsit tovább maradnak a pöttyök.

Jártam dokinál vele, ő mondta, hogy allergiás reakció.

2012. nov. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de van olyan betegseg aminek a tunetei ilyenek?
2012. nov. 15. 12:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen van ilyen betegség is. De nem kell rögtön pánikba esni. Valamiféle gombás fertőzésről lehet szó, ha nem allergia.

Várj pár napot, ha elmúlik, csak allergia volt. Ha nem múlik menj dokihoz. Vagy ha nem akarsz várni, akkor holnap menj dokihoz...

2012. nov. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!