Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet, hogy rövid a fitymafékem?

Lehet, hogy rövid a fitymafékem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hosszú elhatározás után úgy döntöttem, hogy megkérdezlek titeket, mielőtt még első szexuális élményem katasztrófába fulladna, és persze több kérdésem is lenne, ha nem haragszotok. Szóval a jelenlegi állapotom: normál, lankadt állapotban minden teljesen működik, fityma a makk mögé és sokkal tovább húzható gond nélkül. Teljesen merev állapotban is hátrahúzható a fityma (persze szárazon már nem jó érzés), nem feszül, nem repedezik be, de viszont a makk után kb csak egy kevesebb, mint egy centit tudom lehúzni, de itt még nem feszül a fitymafékem, tehát lehet bőven tovább, de ott már kezdem érezni. Nos ezen gondolkodtam, mivel még szűz vagyok, és nem tudom, hogy a női nemi szerv milyen szűk, így aggódok, hogy nem-e fog fájni. Szerintetek? Óvszerrel tudom, hogy már semmi gond nem lenne, de nem akarok az elsőt elrontani egy esetleges szakadással. És ha már itt tartunk, milyen szűk a női nemi szerv? próbálom elképzelni, hogy nem-e lenne gondom belőle. (és egy plusz kérdés, nem akarok újat írni külön, a fityma szex közben felhúzódik és hátrahúzódik?)

Válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm, és kérlek titeket, hogy normális válaszokat adjatok, nem rossz, lenéző kritikát kértem, hanem segítséget.

16/F


2012. nov. 16. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:
öszinten ritka a szük punci tudod lanyok koran kezdik ne izgulj am farkad renben van teljesen verd ki hyakrabban es nem lesz gond ha azert parazol h gyorsan el elvezel arra van trening
2012. nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hátrébb tudod húzni, mint a makk pereme, ez bőven normális :)
2012. nov. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!