Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi ez? Ugye nem sérv?

Mi ez? Ugye nem sérv?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve végzek súlyzós edzéseket és mellette járok futni. Ma is agy kimentem futni azonban egyszer csak éreztem hogy a lágyékomnál a herém felett -mellet el kezd fájni. Abbahgytam a futást haza sétáltam. Itthon egy kicsit gyúrtam de még mindig fáj... igy ülő helyzetbe nem érzem de ha megyek vagy mozgatom a lábam ( a jobb lábam) fáj. Eszembe se jutott hogy ez sérv lenne , azthittem csak egy kis húzódás vagy valami, de mondták itthon hogy ez lehet akár sérv is. Nagyon félek... Ha holnapra nem múlik el? :SS


18/F



2012. nov. 16. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt valami ilyesmi. Nagyon rossz érzés. Viszont két hét után elmúlt. Habár még mindig nem tudom mi is volt pontosan.. urulógiai probléma vagy megerőltettem valamit.
2012. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy urulógiai hogy pont futás közben egyszer csak úgy rámjön..
2012. nov. 16. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!