Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az, hogy nem jutok...

Miért van az, hogy nem jutok el a szexig?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a barátnőmmel amikor elkezdjük az előjátékot, még semmi problémám nincsen, minden király. Már éppen oda érünk, hogy jöhetne a szex. Még itt sincs probléma, de ha elmegyek óvszerért, (mert mindig a táskámban van) mire visszaérek már nincs merevedésem. Utána még próbáltam, hogy hátha ... de semmi. Ez kétszer fordult elő, és nem igazán akartam neki ezt mondani, ezért azt mondtam, hogy nincs óvszer. És miután kimondtam egy kis idő múlva megint működött minden. Ez meg mitől lehet? (Egyébként merevedési problémám ezen kívül sosem volt.) Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. nov. 25. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
a gumi a gond ha tartos kapcsrol van szo szedjen tabit csaj arba is olcsobb meg azert elelvehtsz benne jobb erzes mint el lonni xd
2012. nov. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még előjáték előtt menj el az óvszerért.
2012. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szinte ugyanez a problémám nekem is. Ennek mi (lehet) az oka?
2012. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!