Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hasonló hatása van a körülmeté...

Szellkriszta kérdése:

Hasonló hatása van a körülmetélésnek és a fityma állandó hátrahúzva tartásának?

Figyelt kérdés
Pl. egészségügyi/higiéniai szempontból ez a két dolog megfelel egymásnak? (És aki hátrahúzva tartja, az lécci írja le, milyen esztétikailag, meg érzésre hogy változott. És érdekel, hogy ő mért döntött így.) Azért érdekel ez a téma, mert a barátom is ilyen hátrahúzva fogja hordani, és érdekel, hogy mire számíthatok, meg hogy bíztassam-e ebben a törekvésében ---

2012. nov. 26. 22:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Hát, sok szerencsét neki a "hátrahúzva hordáshoz". Öt percnél tovább úgysem marad úgy a gatyában, hacsak nem tekeri körül szigszalaggal, vagy valami hasonlóval. Milyen esztétikailag? Pont úgy néz ki, mint egy f@asz, amin hátra van húzva a fityma. Komolyan nem hiszem el, hogy ilyen létezik..
2012. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%

Tökéletesen egyet értek az előttem író minden betűjével.

Még csak hozzá tenni sem tudok .

2012. nov. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Hátrahúzva tartom én már vagy 2 éve folyamatosan. Kérdéseidre válaszolva: esztétikailag és higiéniailag annyiban változott, hogy a makkom így selymes tapintású lett, és sok körülmetélést ellenző véleményével ellentétben nem száradt ki, nem foltosodik, nem hámlik!! Egy 8 órás műszak után sem büdös, mivel hátrahúzva nem termelődik szmegma (vagy túró köznyelven).

Azért döntöttem így, mert már régóta foglalkoztat a körülmetélés gondolata, de SZTK-s dokinál nem akarom megcsináltatni, a magándoki meg drága. Így hát ezt a megoldást választottam. Egyébként valószínűleg kb 1 év, és véglegesíttetem az állapotot.

A hátrahúzva tartást én egy vékony hajgumival oldom meg, ami kellően erős ahhoz hogy hátultartsa, de ne szorítsa el a makkomat. Ha van még kérdésed, privizz!

2012. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem mindenki tudja hátrahúzva tartani. Ha túlságosan hosszú a fitymája vagy ha rövid a féke akkor előre fog neki jönni, azaz nem fog szabadon maradni.

Esztétikailag nem rossz a hátrahúzás, de pár nap vagy hét kell amig megszokja ezt az állapotot!

2012. nov. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
metéltess, azért úgy tartani nem ugyanaz, na meg akkor is ott marad egy csomó bőr! de ha szépen metélik, akkor sz szép feszes lesz ... nekem fura az a hátrahúzva tartás, de hát meglátod ...
2012. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
15:00-s vagyok. Épp ezért akarok maszek dokinál metéltetni, hogy szépre csinálja, az én igényeimnek megfelelően.
2012. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

még jó!

de ha magán úton beszéled meg állami kórházas dokival, az is szépre fogja ...

na meg biztos tudod h létezik vagy ezer típus és ezer módszer, és persze az ízlésedtől is függ :) de neten találsz képeket mindegyikről sztem, a részlegestől a teljesen feszesig, mindent, de persze gondolom tudod, mi tetszik neked :D

2012. nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Naná! :) Belső fitymámból minél többet meghagyni, és feszesre, persze csak annyira, hogy merevedéskor teljesen kisimuljon a makkom, de ne annyira, hogy "bólintson". Te metélt vagy amúgy?
2012. nov. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Szia kérdező!


Én pár hete tartom hátrahúzva, vannak egyaránt pozitív és negatív élményeim.


Higénia okokból szerintem megfelel, hisz nincs rajta fityma.

Esztétika... hát, én egy hajgumival tartom hátrahúzva (de van sok más módszer is) így csak én látom, hisz nem nagyon szeretném másnak mutogatni a hajgumis farkam :D Ha viszont csak simán hátra van húzva, akkor szerintem szebb, főleg ha az már egy ideje (pár nap óta) folyamatosan hátra van húzva.

Sok tévhit szerint a gatya anyaga irritálja a péniszt. Ez nem így van. Legalábbis nálam. Csak az első két napba éreztem néha furán hogy a makkom közvetlen érintkezik a gatyám anyagával, de inkább szokatlan volt, mint rossz.


Semmi különösebb oka nem volt a döntésnek, egyszerűen csak kipróbáltam, és úgy éreztem, kényelmesebb így.


Vannak még bővebb tapasztalataim, szívesen kifejtem őket, ha érdekel téged/a haverod. Csak írj privátba, és szívesen adok tanácsokat.

2012. nov. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%

nem értem ezt a hátrahúzósdit


körül kell metéltetni szépre, és akkor örökre letudva a gond (csajok többsége is jobban csípi, arról nem is beszélve h normális országban meg egy lány se áll szóba metéletlen fiúval ...)

2012. nov. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!