Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkülettel urológiára,...

Fitymaszűkülettel urológiára, vagy bőr és nemibeteg gondozóba kell menni?

Figyelt kérdés
A probléma adott, enyhe fitymaszűkületem van, merev állapotban nem tudom teljesen hátrahúzni a bőrt. A fitymafékem is rövid érzésem szerint, mivel bebukik a vége, ha felhúzom. Debrecenben kellene helyileg, valakinek van tapasztalata az itteni betegellátásról?

2012. dec. 2. 02:37
 1/9 A kérdező kommentje:

Illetve még annyi, hogy nem teljes körülmetélést akarok, csak bemetszés+fitymafék átvágást. Így megmaradna a bőr rajta, de mégis feljárna. Szex közben mivel húzódik/feszül rajta a bőr, fáj. Nem vészesen, ki lehet bírni, viszont úgy érzem, hogy javítani tudok ezzel a közérzetemen és a teljesítményemen.

A műtétek ingyenesek?

2012. dec. 2. 02:42
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Sokkal jobb ha teljesen körülmetélnek, hiszen akkor nem tud betelepedni alá kórokozó. Csak a fék átvágásával nem biztos, hogy a problémád megoldódik
2012. dec. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Miért kellene nemigondozóba menni? Ez nem nemi betegség, urológiára tartozik.

Ha az orvos műtéti megoldást javasol, akkor ingyenes ha van biztosításod.

2012. dec. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Ne engedd magad körülmetételteni,ha van más megoldás is.

Ezt csak a metéltek akarják másra is ráerőltetni .Kibicnek és nekik semmi sem drága .

2012. dec. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

2 es,úgy gondolod hogy a fitymával ellátottak csak 2-3

hetente mossák meg .Ezért lenne idő a baktériumoknak

betelepedni .Talán a metéltek szoktak le erről,mondván nincs hol megtelepedjenek a baktériumok .Ezért a válaszért most jöhet a lepontozás,nagyon nem érdekel .

2012. dec. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem telepedik alá a baktérium, nyilván nem hetente mosom meg... Normális tisztálkodással ilyen problémám nem lesz/most sincs. Bőr és nemibeteg gondozónál a bőrgyógyászatot értettem! Tehát akkor urológiára kell menni és nem ide?
2012. dec. 2. 13:01
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Háziorvosoddal konzultáltál már egyébként?


Nem műtéti alternatívával próbálkoztál már?

2012. dec. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
urológiára menjél
2012. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Érdekes válaszok vannak itt.


Én körülmetélt vagyok és egyáltalán semmi jó nincs ebben és akit lehet, lebeszélek róla, mert nagyon gáz :(

Ha szűkület van, akkor azt megoldani kell, nem csonkolni. Plasztika, bemetszés, részleges metélés.... krémmel nyújtás... stb.

2013 van és nem Afrikában vagyunk és a sivatagban a Közel-Keleten :(

2013. jan. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!