Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros pöttyök a makkon és a...

Piros pöttyök a makkon és a fitymán. Szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés
Még pár évvel ezelőtt tapasztaltam ezt először, amikor még az előző barátnőmmel voltam, de sose tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget, mert egy kis idő után mindig eltűntek. Szóval mikor először megjelentek, akkoriban a barátnőmmel hol gumival, hol nélküle szexeltünk. Úgy tapasztaltam, hogy akkor sokkal erősebbek a tünetek ha viselek óvszert, így latexérzékenységre gondoltam, de volt hogy nélküle is előjött. Volt azonban olyan is, hogy gumival se jött ki egy jó darabig, szóval teljesen szeszélyes. A mostani barátnőmmel már több mint 1 éve együtt vagyok, az elején használtunk óvszert, de már több mint fél éve nem, mert gyógyszert szed. Így gumi nélkül is elő jönnek ezek a foltok hébe-hóba. Mindig szex utáni nap jönnek ki és erősen viszketnek, de hamar el is tűnnek. Ahogy mondjuk fürdés(vagy máskor is) közben megvakarom, mintha ezek a vörös foltok körül a bőr lehámlana. Egyéb tünetem pl.: fehér pöttyök, folyás, égető érzés nincs. Csak viszketés. Szex után nem szoktam megmosni a péniszem, mivel mindig előtte fürdök. Mielőtt kijönnek, szex közben már érzem h másnap megjelennek, mert pl. sokáig szexelünk és erős mechanikai hatásoknak van kitéve a makkom és akkor ilyen furcsa(kellemetlen) érzés van benne. Még egy dolog. Mikor kijönnek a foltok és már épp kezdenek eltűnni, de én újabb mechanikai hatásnak teszek ki a péniszem(újabb szex, maszturbálás) akkor a tünetek ismételten erősödnek. Jaaa, és még valami. Máskor is előfordult már, így idén nyáron is, hogy a hátam nagy részén valamilyen bőrgomba alakult ki(fehér foltok a háton). Egy ideig kenegettem canestennel, de nem foglalkoztam vele túlzottan. Mellesleg a barátnőmnek semmi baja. Tehát ezek után az információk után ti mire gyanakodnátok? Gomba? Összefüggésben lehet a hátamon megjelent gombával? Esetleg túl ,,gyenge" a bőr a makk-pénisz kombón? (ezt tartom e legkevésbé valószínűnek) Ha szex után megmosom a péniszem, az segíthet?
2012. dec. 8. 02:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Orvos ?
2012. dec. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Enyhe gombás fertőzés. Canesten oldat,vagy kenőcs rá .
2012. dec. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!