Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől változik a férfiak...

Mitől változik a férfiak vizeletének a színe? Bővebben lent, hogy milyen színű lett.

Figyelt kérdés

24 éves pasi vagyok.

most előfordult velem, hogy a vizeletem színe nagyon rikítóan citromsárga lett. Annyira rikítóan citromsárga, hogy akár már világítana is a sötétben.

Általában az én vizeletem ilyen átlátszós szokott lenni, tehát majdnem mint a viz, csak attól kicsit sárgább. Most meg mint mondom, hogy nagyon sárga.


Pedig egészségileg rendben érzem magam, nincs semmi gond, nem is voltam, az elmúlt hónapokban beteg.


mitől változhat így meg a férfi vizeletének a színe?


köszi


2009. aug. 21. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezen ne aggódj, ez természetes.

Néhány kaja, vagy a megivott folyadék mennyisége is befolyásolhatja a színét.

Én a múltkor leittam a cékla levét, reggel azt hittem véreset pisálok, pedig csak arról van szó, hogy bizonyos vegyületeket a vese nem bont le, és ez elszínezi a vizeletet.

2009. aug. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Fenének hangsúlyozod, hogy férfi vizelet, a nőknek is van veséjük...

Valaszeg amúgy valami festékanyagot fogyasztottál, amit a veséd kiválasztott.

2009. aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha keveset iszol sűrűbb lesz a vizeleted és sárgább.
2009. aug. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok. És nekem is változik. Van olyan, hogy két napig majdnem olyan mint a víz, de máskorm eg erősen sárga. Egyszer vmi kajától volt zöld is. :D XD Ez mindenkinél előfordul, ne aggódj. :)
2009. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az 1. válaszolóval teljesen egyetértek.
2009. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!