Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 2 hete elestem és bevertem a...

Niga201 kérdése:

2 hete elestem és bevertem a péniszem. Azóta vér jön a hímvesszőmből vizelés közben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 21:22
 1/6 Morozov ***** válasza:
52%
Menj el orvoshoz...
2012. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Urológushoz menj el, valószínűleg a húgycső nyálkahártyája megsérült.

Ő tud megvizsgálni Téged és olyan kezelést adni, amitől elmúlik a vérzés.

Bocs, de azért azt hozzá kell tennem, hogy nagyon türelmes vagy,két hét az hosszú idő, hogy dédelgesd ezt a problémát.

2012. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2 hét alatt még csak véletlenül sem jutott eszedbe, hogy ez k.vára nem normális, és talán el kellene menni orvoshoz?

Az eszem megáll...

2012. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Orvos méghozzá sürgősen!!!

Urológus vagy körzeti orvos tök mindegy a lényeg hogy minél hamarabb menj el. Már akkor el kellett volna amikor először észrevetted a vért. Az ilyen nem játék, nem ér rá hogy majd holnap.

2012. dec. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Őszintén nem értelek. Még 15 éves koromban egy ejakulációm kicsit véres volt, azonnal rohantam orvoshoz. Ha az ember péniszéből így vagy úgy vér távozik, nem vár!!!

A vér egyébként lehet az ütés következménye, de lehet felfázás, bakteriális fertőzés eredménye is.

Mindegyik orvost igényel!!!

2012. dec. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szamo77db ***** válasza:
Szerintem is fordulj orvoshoz, vizsgáltasd meg magad!
2017. júl. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!