Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha egy ideig nem maszturbálok...

Ha egy ideig nem maszturbálok elkezd fájni a herém és az alhasam, ez jelent valami bajt?

Figyelt kérdés
Huszonéves vagyok, több mint 10 éve naponta szoktam maszturbálni. Most abbahagytam, sokáig nem fogok (ennek oka most lényegtelen). 2-3 nap után elkezdett fájni kicsit a herém és az alhasam, de csak a bal oldalon. Ez utal valami problémára, vagy ebből lehet baj ha így marad? Korábban is volt hogy abbahagytam több napra, volt amikor nem kezdett el fájni, volt amikor ugyanígy fájt, de amint maszturbáltam egyet, elmúlt, de most nem fogok.

2012. dec. 14. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
akkor spontan elelvezel alvas kozben mivel jobb?p
2012. dec. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sperma folyamatosan termelődik a herékben, ha nem üríted időnként, nyilván kellemetlen érzést okozhat.
2012. dec. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem masztizol telitődik a "raktár ".A baloldali fájdalom prosztataára is utalhat .A nagyon tele van ,jön a feszítő fájdalom,aztán majd éjszaka megoldja tested ezt .
2012. dec. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!