Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Meddig fejlődnek a fiúk, hány...

Meddig fejlődnek a fiúk, hány éves korukig?

Figyelt kérdés
21 éves férfiállat vagyok, és érdekel, hogy fogok-e még fejlődni fizikailag, fogok-e változni?!

2012. dec. 18. 11:58
 1/3 anonim válasza:
Elméletileg 18-21 éves kor között áll meg a férfi a fejlődésben...
2012. dec. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az alakzat kifejlődése valóban18-21 közé tehető .

De ezzel még nem álltak le az izmok,és a testtömeg gyarapodása .Madár csontozattal és izomzattal volnultam be

anno katonának21 évesen . 2 év eltelte után fizikailag is megerősödve

pár kg még fel is szedve férfiként szereltem le .Minimum féléves kiképzés ma sem ártana .Nem a konditermekben kell erősiteni .Ettől még táposak maradnak

2012. dec. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is járok konditerembe és nem vagyok tápos se miegyéb. Sőt, ott is készültem fel a rendőrségi felmérőre, és sikerrel jártam. Nem kell ám leszólni a konditermeket. Vannak az izomagyú agyon szúrják maguk típusúak is, de vannak a jóarcok is, mint pld. én. :)
2012. dec. 18. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!