Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális hogy maszturbáció/...

Az normális hogy maszturbáció/szex közben csak a jobb herém húzódik fel?

Figyelt kérdés

Nyomkodtam a bal herémet és nem fájt ha a jobbat nyomkodtam kicsit gyengébben nem úgy mint a balt az fájt.


Nem vicc be vagyok parázva.



#jobb #normális #here #húzódás #maszturbáció/szex
2012. dec. 21. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

mi van? miért húzódna fel?


a here érzékeny valami, az egyik lehet érzékenyebb a másiknál ... ha nem csak nyomkodásra, hanem mondjuk a nadrágtól is fáj akkor vizsgáltasd ki

2012. dec. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Olyan mintha a bal nem működne (élvezéskor a here nyomja ki a gempát de a bal meg sem mozdul élvezéskor.

"húzódik fel")

2012. dec. 21. 11:07
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Működik az rendesen hidd el .Kicsi izgalomra miért jönne fel mind a kettő ? Ezt segitik a zacsi izmai is.Nyomják őket a has alá,hogy segitsék az összehúzudásukat,ezzel,ki

préselni a spermákat .Persze onnan csak nagyon keveset tudnak,hisz nem egy raktár bázis,csak termelő egység,

ha már igy fogalmazok .A raktárak a mellékherék.De innét sem az összes ürűl,csak kb 40-50 % a. Nem egyformán érzékenyek,erre meg az a válaszom .Ez legyen a gondod

70 évesen is . :-))

2012. dec. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Nemááá,zöldet nyomjál,én is azt nyomtam .

Köszi :-))

2012. dec. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nyomtam :)
2012. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

eszem megáll! piros, zöld...nem mindegy?Kit érdekel?



Ne parázz, nincs semmi baja a herédnek...minden férfinél van valamennyi eltérés...sőt.. a hölgyek is küzdenek(már amelyik) hogy valamelyik melle egy picit lejjebb van..


A heréd tudja hol a helye, te csak az élvezettel foglalkozz!

csá.

2012. dec. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
igen teljesen normális. férjemnek is csak a jobb tünik el.
2012. dec. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Egyik sem tűnik el csak MINDIG a job herém préseli ki az ondót.

Volt már, hogy fel ment a hasüregbe vagy valami hasonló azt tudom, hogy

természetes, de olyan mintha a bal nem működne.

2012. dec. 22. 11:16
 9/13 anonim ***** válasza:
azt honnan tudod hogy scak a jobbból jön az ondó? Azt nem lehet érezni. Attól hogy csak az egyik megy fel attól még a másik is működik.
2012. dec. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális reflex ez az egészséges működésre utal cremaster reflexnek nevezik amúgy és nem a zacsi húzza föl a heregolyót(b*sszátok meg ti rohadt tudatlan sőtét f*szkalapok) mert a herezacsi simaizomzata a hőmérséklet változásra húzódik össze, egy herezacskón belül található izom végzi mind ezt és nyugi normális ha csak az egyik akkor is van mikor fel se húzódik
2012. dec. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!