Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszér újra.14F [? ]

Herevisszér újra.14F [? ]

Figyelt kérdés
Körülbelül egy éve műtöttek herevisszérrel, és most úgy látom újra megjelent a visszér. Közben elkezdtem kondizni, 2 hónapja csinálom, és nem szeretnék 1 hónapot kihagyni. Nem is merek szólni szüleimnek, mert nagyon nem akarok megint orvoshoz menni, megint korházba kerülni, meg még1 műtétet.. A Kérdésem az lenne hogy egyáltalán lehetséges e hogy még1x kialakuljon, és hogy műtét helyett van valami más módszer a gyógyításra? (Például valami krém, gyógyszer akármi..?)
2012. dec. 25. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Jól írtad ,herevíszér ? Már a korodhoz is túl korai lenne.

Ilyenre nincs kenőcs ,gyógyszer.Ilyenre csak műtét a megoldás .Ennek viszont több féle módja van

A sportolásnak viszont köze lehet hozzá .

2012. dec. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kicsit korai lenne neked ez még ,de nagyon sok köze van kondizásnak ehhez.A legtöbb ilyen a sportoló fiukon

jön elő 21 éves korig.Csak műtéti eljárások vannak a gyógyításra

2012. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hali!


"Nem is merek szólni szüleimnek, mert nagyon nem akarok megint orvoshoz menni, megint korházba kerülni, meg még1 műtétet.."

Figyelj Pajtás! Nincsenek jó híreim. :-T

Ezt megint nagy vszséggel műteni kell, és ez nem szerelem kérdése, hogy akarsz-e menni, vagy sem orvoshoz. Ha ugyanis a későbbiekben, amikor már majd érett felnőtt férfi leszel, és gyermeknemzésen gondolkodtok majd a pároddal,... (reméljük, hogy te is megtalálod majd a szerelmedet,) ...és hiába próbálkoztok, csak mert nem jön össze a gyerek, akkor jusson eszedbe, hogy hüle vótá', mert 14 évesen, amikor sajna kiújult a herevisszér-GYULLADÁSod a herezacskódban, akkor nem szóltál a szüleidnek, mert akkor úgy gondoltad, hogy kellemetlen lett volna, még1x végigcsinálni ugyanezt, mint 1 évvel azelőtt, és így TERMÉKETLEN lettél! (Azaz,... a herevisszér-gyulladás miatt leállt a heréidben az ép spermiumok termelése, így voltaképpen hiába közösülnétek a majdani pároddal, nem esne teherbe.

Hidd el, egy felnőtt gyermekáldásra váró férfinak nincs nagyobb tragédia az életében ott és akkor, amikor nem jön össze a baba! :-o


Te szeretnél gyerekeket majd? Szeretnél majd valaha apuka lenni, és a saját kisfiadat/kislányodat a kebledre ölelni, ott ringatni? :-o

_ Akkor úgy gondolom, tudod, mit kell tenned! :-o


˙

>>>>> OFF: >>>>>

Két évvel ezelőtt két haveromról is kiderült, hogy herevisszere van. Az egyiknél én magam diagnosztizáltam, amikor személyesen találkoztunk, hogy kibulizzuk magunkat. Ő akkor 20 éves volt. Másnap dumálgattunk mindenféléről, akkor mondta, hogy neki aztán biztos minden rendben van odalenn, és eleinte csak nevetett, amikor elmondta, hogy nem önvizsgálgatja magát havonta 2x, amennyiszer mindenképpen fontos lenne minden férfinak és nőnek. Ekkor megmutattam neki és rajta, hogyan végezze ezt, ekkor tűnt fel, hogy tömött a herezacskója a baloldalon, és petyhüdten még a visszér is lát6óvá vált nála. Neki meg állítólag nem tűnt föl, csak annyi, hogy időnként van egy enyhe húzás a bal herénél, én meg simán kiszúrtam neki, hogy ez a baja.

Elküldtem urológushoz. Frászt akkor kapott, amikor kiderült, elég rossz a helyzet, gyakorlatilag nem vmi magas a spermiumszáma, ami azt jelenti, hogy kevés az ondóban az életképes ill. megtermékenyítésre képes kisfickó. Előkezelték és megműtötték, elvileg mostanra már normalizálódott a helyzet.


A másik haveromnál dettó hasonló volt a helyzet, ő akkor volt 17, és már évek óta tudta, hogy ez van, csak folyton húzta a műtétet. Nála is meglett ennek a böjtje, azonban tavaly őt is előkezelték, majd megműtötték, ha jól emlékszem. Mára már nála is minden rendben, a nemzőképesség mindkettőjüknél okés most már. :-)

<<<<< :ON <<<<<


Szóval húz6od, halogat6od ezt, kedves Kérdező, magaddal és a kisfickókkal szúrsz ki, ha a problémáról nem veszel tudomást, és nem szólsz a szüleidnek, uis 18 éves kor alatt nélkülük nem intézked7sz, viszont ha nem nézeted meg ismét, könnyen ráme7 a nemzőképességed idejekorán! :-o


˙

***

INFÓ:

A herevisszérről tudni kell, hogy a műtét nem azt jelenti, hogy az soha többé nem fog kiújulni, előjönni! :-o BÁRMIKOR visszatér7 az idők során, és a kondizással ezzel csak ront6sz.

A másik le7séges probléma a HEREVÍZSÉRV, ami annyit takar, hogy a műtét után a hereburkok egyike felvizesedik és ez felduzzasztja a herezacskót, ami fájdalmatlan, de esztétikátlan is, ezen felül a probléma idővel egyre kellemetlenebbé válik, tehát ha ez a baj, azt is műteni kell, ott azonban a herezacskót fel kell vágni, hogy a felgyülemlett neonsárga színű átlátszó vizet lecsapolják ill. kiengedjék a hereburokból.

***


˙

Ne várj ezzel Kérdező! Magaddal szúrsz ki! Inkább most hagyj ki egy hónapot ill. műttesd meg magadat, ha muszáj, minthogy ne szület7senek később gyermekeid!!! ((:-o

Boldogabb és egészségesebb Új Évet Kívánok neked 2013-ra! :-)


Üdv: EE

2012. dec. 31. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Közben elmondtam nevelőapámnak a dolgot.


Igaz hogy már egyszer túl estem a műtéten , de ugyanúgy nagyon félek a műtéttől mert mi van ha most valami nem sikerül vagy műtét után hánynék.. van egy kis "emetofóbiám" sajnos :(


Köszönöm EE a válaszodat, nem tudom mitévő legyek :(

2012. dec. 31. 08:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, és én is boldog új évet kívánok!
2012. dec. 31. 08:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy emetofóbiád van, és eköré építesz most (is), csak nem értem miért? Az 1 évvel ezelőtti műtétednél altattak? Utána rosszul lettél, vagy mi? Vagy csak szimplán a pánikbetegséged rémisztget?


Nevelőapád mit reagált arra, h. elmondtad neki?

És miért nem tudod, hogy mit tégy? Fentebb a #3-as hszsomban mindent leírtam erről, és a halogatás következményeiről! Ez magától jobb nem lex! :-o


Üdv: EE

2012. dec. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Csak a pánikbetegségem rémiszt.


Mondta hogy mondjam el anyukámnak is, és hogy ez nem gyerekjáték stb..

2012. dec. 31. 23:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon helyesen mondta... SOSE HAGYD, hogy a félelem irányítsa az életedet, vagy eluralkodjon rajtad! :-o

Nincs annál rosszabb dolog, ha az ember állandóan fél, tart mindentől, közben meg nem meri élni a saját világát! :-o


Szólj anyukádnak, hogy mi a helyzet, és oldjátok meg együtt! :-o A fóbiád ne tartson vissza! Ha altattak, de utána hányingered volt, kér7sz lokális (helyi szuris) ill. epidurális (gerincvelőbe adott) érzéstelenítést is!


Üdv: EE

2013. jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!