Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A nemiszervem nem tudom hogy...

A nemiszervem nem tudom hogy így jó :S Valaki segítene? :S lent több

Figyelt kérdés
13 éves 172 cm 65 kg-s fiú vagyok és nem tudom hogy a kérdésem ide kapcsolódik-e de a férfi nemiszervről (sajátom) hogy ha kicsit lehúzom a bőrt (úgy hogy fel van állva) nem tudom lehúzni addig hogy a makk teljesen látszodjó és fáj? Ugye ez nem nagy baj?

2012. dec. 26. 17:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem ciki, ez tök előfordul. Söt, lehet nekem is volt, de kiskoromban megoldották. Szülő mesélte. Remélem tényleg igy volt, mert tökre nem emlékszem. Aztán haver kérdezte, volt neki ilyen gondja, mondtam törödjön vele, késöbb megköszönte, asszem saját kezüleg oldotta meg. Avagy szép lassan tágitgatta... asszem. Mindenesetre nem gáz, szülőnek mondd nyugodtan, nem éri meg túl sokat izgulni miatta.
2013. jan. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 szandi1993 ***** válasza:
1 évvel időssebb vagyok mégis minden 13 éves magassabb nálam 14/L 160cm :)
2015. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Ha valaki idevetődne: a kérdés állandóan aktuális a férfiak körében. Ezt fitymaszűkületnek hívják. Ne ringassátok magatok álomban fiúk, nincsen krém vagy varázsszer…. Ha fáj, fel sem jön rendesen, de még a fürdésnél is megszakad, közösülést meg meg sem említem akkor irány az orvos. Elsőre bedobja a fitymafék vágást de higgyétek el nem segít.

Körülmetélés.

Részleges vagy teljes, de sajnos nincs más megoldás felnőttként.

Ovis/fiatal sulis korban talán még tornával helyrehozható, de később csak szenvedsz vele napról napra.

30F

Ui: csak a magán és altatásban!

2023. jan. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!