Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csípő érzés vizeléskor/után....

Csípő érzés vizeléskor/után. Megfázás?

Figyelt kérdés

Nagyjából 3 hete van az, hogy a vizeléskor és utána csípő érzést érzek. Nem mindig van, tehát nem minden vizeléskor, inkább reggelente, és nem is minden nap. Viszont ezzel gát táji fájdalom is társul ami már kellemetlenebb. Ez nem pont a vizeléskor van, hanem spontán reggel, nappal, vagy este érzem. Először prosztata gyulladásra gyanakodtam(bár megeshet hogy ez van), de nincs vizelési ingerem, igaz sokat megyek wc-re, de sokat is iszom. Nincs láz és a többi tünet.

Régen is volt ez a csípő érzés, de csak akkor amikor megfáztam, beteg voltam. Mostanában nyitott ablaknál aludtam, szinte egész nyáron, és hidegre is ültem. Kicsit parázok, mert ennyire még nem volt felfázásom, ha egyáltalán nem komolyabb.


Tudom, hogy el kell mennem orvoshoz, ha nem múlik pár nap múlva akkor el is megyek, de ötleteket szeretnék, tapasztalatokat. Tegnap elkezdtem inni csalánteát és vörös áfonya kapszulát. Fatert kérdeztem mi lehet, de csak legyintett hogy megfázás. Azért én aggódok. XD


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. aug. 25. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
legvalószinübb, h tényleg megfázás. Esetleg szóba jöhet gonorrhea- ha volt szexuális kapcsolatod az a tünetek megjelenése elött óvszer nélkül.
2009. aug. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

A hidegtől nem lehet "megfázást" kapni. Ilyen terminológia nins az orvosi szótárban, az orvosok a hideget nem kezelik fertőzés forrásaként.


Nemi betegség vagy hólyaghurut jöhet szóba, illetve a kapcsolódó területek gyulladása, fertőzése, amit VÍRUS vagy BAKTÉRIUM okozott, nem a hideg.

2009. aug. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

A felfázás tünetei: a szokottnál jóval gyakoribb vizelési inger, a vizelet csípős, szagos, sötét színű, a vizelés fájdalommal jár a húgyhólyagban, a fájdalom a kismedencében vagy az egész alhasban is érezhető


Igyál sok folyadékot, mert a nagy mennyiségű folyadék átmossa a hólyagot, és megnehezíti a baktériumok megtelepedését. Ha azt érzed, hogy pisilned kell, akkor azonnal menj vécére, ne tartsd vissza, mert az csak súlyosbítja a problémát.


Igyál vizelethajtó teát, az alaposan átmossa a hólyagot, ezzel megtisztítva azt a baktériumoktól.(Patikában többféle is kapható) és szintén a patikában recept nélkül kapható az Urogin Tinktúra, amit a teádba is tehetsz, néhány nap alatt segít a tüneteidet csökkenteni, és a baktériumokat eltávolítani a szervezetedből. Én gyakorlott felfázós vagyok, rendszeresen ezzel kúrálom magam. Persze, ha prosztata gondjaid vannak, akkor inkább orvosi vizsgálatra volna szükséged, arra speciális gyógyszert kell szedni.

2009. aug. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!