Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid a fitymafékem, hogy...

Rövid a fitymafékem, hogy lehetne "megjavítani"?

Figyelt kérdés

Tudom hogy orvosi műtét, de nem nagyon szeretnék menni.

Engem mondjuk nem zavar annyira

Szerintetek ha elszakad lehet gond belőle?

Vagy szexet akadályozhatja?


2012. dec. 30. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

fájdalmas lesz a közösülés, le fog kókadni és a barátnőd depresszióba esik, mert azt hiszi nem kívánod.


(nem vicc, csak egy lehetséges kimenetel)


Ha fontos lesz a párod, akkor majd elmész orvoshoz. Addig ráér.

2012. dec. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nem tudod teljesen hátrahúzni (hogy ha a makk pereme alatti részt nem tudod megmosni), akk ne várj vele, mert az gáz. elég szép gombatenyészet jelenhet meg ott, amiből igen nagy problémák következhetnek később.
2012. dec. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ha nem merev akkor nincs semmi gond

ha merev akkor csak a makk aljáig tudom lehúzni

2012. dec. 30. 17:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Hali!


"de nem nagyon szeretnék menni."

_ Ha a rövid fitymafék nálad gondot aktus, ill. rejszolás közben, akkor ez nem kívánsághangverseny. Akkor meg kell nézetni, át kell vágatni. Ha azonban nem zavar téged és nem feszít kellemetlenül, akkor ne vágasd át, ez ilyen 1xű!


Ha nem műtteted meg, és aktus közben szakad be, akkor számíts arra, hogy orvoshoz kell fordulnod mielőbb, aki majd összevarrja a sebet. Ha teljesen el is szakad, akkor tégy rá NEOGRANORMON vagy TETRAN, esetleg KÖRÖMVIRÁG kenőcsöt, és a problémád meg is van oldva. Azonban ha az iménti két opció (be- v. elszakadás) vmeike bekövetkezik, számíts arra, hogy a fék alatt futó kis kapilláris erecske elég ijesztően fog majd vérezni, ez azonban nem azt jelenti, hogy baj van. Ilyenkor fogj egy tiszta pézsét vagY gézlapot, és itasd fel róla a vért, majd kend be a fentebb említett kenőcsök vmeikével, később pedig kamillázd a sebet.


Ha tanácstalan vagy, nem tudod eldönteni mitévő légy, elme7sz orvoshoz ill. ír6sz >>privit is.


'

B.Ú.É.K. és üdv: EE

2012. dec. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én ha teljesen hátrahúzom, akkor úgy néz ki mint egy g-pont vibrátor xD engem zavar de nincs mit tenni
2012. dec. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!