Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet ennyi baj a velem?

Mitől lehet ennyi baj a velem?

Figyelt kérdés
a péniszem kb. 3-4 éve szinte nem nőtt semmit, kb 9-10 cm állva, lefelé görbül olyannyira h majdnem a felének látszik a méretemnek, meg nem áll csak néhány percig, meg gyakorlatilag csak 1 herém van mert a másik nem szállt le időbe (köcsög orvos nem vette észre) de volt ilyen lehúzó műtétem amivel elvileg letudták hozni a herémet de nem nagyon látszik meg kitapintani se tudom..
2012. dec. 30. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

"meg kitapintani sem tudom": nos ez szerintem gond. Mióta nem tudod kitapintani?

Ha műtéttel lehozták és újra visszacsúszott / sajnos van ilyen, nem csak Te vagy az egyetlen akinél ez előfordul műtét után/ voltál már orvosnál, urológusnál? Nem csak az a gond, hogy ha a test melegben van a here akkor nem termelődik benne spermium, hanem az is , hogy el kezd sorvadni és az ilyen herében sokkal előbb lesz rákos elfajulás.

Akkor most hol van a heréd, újra a hasüregben?

2012. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy értelemezem 1 normális heréd van

Ez tökéletesen elegendő az utódok nemzéséhez .

Éltkor nem látok,igy tippelni sem tudok növésre

Az előre görbülés sem gond a bőr teljesen hátrahúzható

2012. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát én már nem tudok semmit hogy hol van de én ugy érzem h van egy herém meg e mellék here hozzá, és a másik csak mellék here. de elvileg sikerül a műtét. 18 éves vagyok.
2012. dec. 30. 20:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a heréd, amelyik megvan az rendben van,az végzi a maga dolgát, de amelyiket nem tapintod az azért ad némi izgalomra okot. Szakorvosnál / urológus/ nem ártana egy vizsgálat.
2012. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!