Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem gyógyul meg a...

Miért nem gyógyul meg a prosztatám?

Figyelt kérdés

Október végén jelentkezett először a probléma aztán elmentem urológushoz aki antibiotikumot írt fel,de az is csak alig hatott rá. Majd a második-harmadik antibiotikumos kúra után kisvirágú füzikét írt fel amit kb 1 hónapja iszok,de még mindig nem gyógyultam meg 100%-ig :/

Egyik nap normális időközönként megyek wc-re míg a másik nap már 20 percenként! A dolog pikantériája,hogy mindössze 24 éves vagyok.



2012. dec. 31. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz ebből meggyógyulni, és sokáig kell szedni a gyógyszert. Páromnak is harmadszoora is visszajött, és mindig hetekig szedi a gyógyszereket. Csináltass tenyésztést!
2012. dec. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1.válaszoló


Mi az a tenyésztés?

2012. dec. 31. 17:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahogy válaszóló irta baktérium kitenyésztést kell csinálni

Ekkor derül ki melyik baci okozza,és állapitják meg hogy melyi a hatásos gyógyszer rá

Csodálkozom dokin ,csak tippelt a gyógyszer felirásnál.Másikhoz kell menni

A a füzikét eltalálta !!!

2012. dec. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem a homeopátiás gyógyszer vált be.Interneten utána tudsz nézni.Ha sikerül eltalálni a jó szert,véglegesen meggyógyulsz.
2013. jan. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igy van! A homeopátia valóban hatásos ,fordulj homeopata orvoshoz!
2013. jan. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak válts orvost!
2013. jan. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos tippeket! Máris előrébb vagyok :))
2013. jan. 2. 08:52
 8/8 anonim válasza:
Az én páromnak is fiatalemberkora óta p.megnagyobbodása volt, állandóan járt ellenőrzésekre, egy évben ki nem hagyta volna. Aztán az egyik alkalommal mégis rosszindulatu p.rákot állapitottak meg, a két időszak között azért eltelt kb. 30-35 év. A lényeg az, hogy az ő uroloógusa mütét nélkül kigyógyitotta a rákból. kemóra járt, de azt injekcióba kapta és a haja sem ment el. Mielőtt a rákot diagnosztizálták volna nála mindig magas volt a PSA szintje, ezt a vizsgálatot feltétlenül végeztesd el. Megkeresem a papirjait és megadom az orvos nevét ha még kell, Bp-i az biztos. Én is mindig mondtam neki a füzike teát, de nem tudtam rábeszélni, ő mindig a peppónen kapszulát(tökmag alapu) ette és sok-sok tökmagot.
2013. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!