Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet tenni magas tesztosz...

Fibbrizzo kérdése:

Mit lehet tenni magas tesztoszteron szintel?

Figyelt kérdés
Van valami kezelés ellene vagy gyogyszer?Kiskoromban kivették az eggyik herémet és most felnöttkorban szexuális vágy hatására sok elöváladék termelödik .Ami egy érintés vagy csok vált ki .amugy száraz bör ,meg pár ilyen dolog még ,Tanácsok vagy hasonlo problémákkal küszködök?
2013. jan. 5. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Az előbb már irtam egy kérdésedre.

Én azt gondolom ennek csak örülni kellene.

Sokan mit nem adnának ezért.

A tesztoszteron férfi hormon,a herék,mellékvesék termelik

kb 21éves kor után vége a nagy termelésnek,fokozatosan szűnni kezd.Már 40-50 es korban nagyon le is csökken a termelés ,

a szervezet abból él ,amit elraktározott.

Ahol ebből kevés van ,ott a sexuális vágyból is

Mikor ez nagyon lecsökken kezdődik a férfi klimax.Sokan ez kapuzárásnak nevezik .

2013. jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem ,de azért lehetne kevesebb
2013. jan. 5. 16:49
 3/6 A kérdező kommentje:
nem kellemes nedves alsonadrágba lenni mindig ,föleg mikor a barátnöm velem van .
2013. jan. 5. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:
nem teljesen értem, ha kivették az egyik herédet, akkor csökkennie kéne a hormonszintnek.
2013. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ezeaz hogy nem csökkent ,egy apro kis ingertöl felerösödik a szexuális vágyam
2013. jan. 5. 18:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális vagy. A here páros szerv. Ha az egyiket kiveszik a másik átveszi annak a szerepét is. Ha minden jól megy egy here is képes adott esetben ugyanannyi hormont termelni mint kettő. Itt jegyezném meg hogy a mellékvese is termel tesztoszteront. Amit leírtál az előválladékról az a szexuális izgalomtól van és teljesen normális. Viszont ha egy heréd van akkor időnként el kéne járni rutin vizsgálatra.
2013. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!