Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szex után 2 napra piros...

Szex után 2 napra piros pöttyök jelentkeztek a makkomon. Gumit használtam, értetlenül állok az eset mögött. Orálisan is rásegített a dologra de nem tudom, hogy így terjedt e valami betegség. Talán csak szimpla Allergia? Várom a segítő válaszokat!

Figyelt kérdés

A barátnőmmel való szex után,2 napra rá piros pöttyök jelentkeztek a makkomon. Gumit használtam szóval értetlenül állok az eset mögött. Orálisan is rásegített a dologra de nem tudom, hogy így terjedt e valami betegség. Talán csak szimpla Allergia? Várom a segítő válaszokat!


Összességében:

- piros pöttyök jelentkeztek a makkomon

- gumit használtam

- orálisan is kielégített

- betegség !?

- allergia ?



#szex #betegség #allergia #òvszer #piros pöttyök makkomon
2013. jan. 7. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem először használtad azt a fajta gumit, akkor nem hiszem, hogy allergia. Ha először, akkor lehet az is. Az is lehet, hogy már előtte összeszedtél valamit, csak most jött ki.
2013. jan. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát mostanában először. Nem élek össze-vissza nemi életet, pláne nem gumi nélkül. Az orális rész gumi nélkül történt.
2013. jan. 7. 15:57
 3/11 anonim ***** válasza:
A gumi belső sikositó anyagára allergiás lehet a szerszámod
2013. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt "ilyen" (nem biztos hogy ez, ezt nem tudom), 2 hét alatt múlt el , vagy allergia a gumira vagy valami gombás fertőzés.
2013. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én inkább tippelek allergiára, a gumi használata miatt. gombás fertőzést nem tudom hogyan kaphattam akkor így el. bár jobb félni mint megijedni.
2013. jan. 7. 17:12
 6/11 anonim ***** válasza:
az emberi szájban több kórokozó tenyészik mint egy kutyáéban, ha azt hiszed így nem kaphatsz nemi betegséget menj el egy felvilágosító órára, mert súlyos hiányosságaid vannak
2013. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
tudtam róla, hogy szájon át is el lehet kapni, de ki gondolta volna..
2013. jan. 9. 19:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem fiatal koromban egy szappantól volt ilyenem. Nem változtattál mostanában a tisztítószereiden?
2013. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szex előtt fürödtél, a makkodról lemostad a természetes védőréteget, így a párod nyála, és szívóereje "kikezdte". Ha elmúlik pár nap alatt semmi gond, ha nem akkor orvoshoz menj.

Velem sokszor megesik ez, érzékeny a makkom :(

2013. aug. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2013. aug. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!