Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fájnak a heréim, ha...

Miért fájnak a heréim, ha több nap után verem csak ki?

Figyelt kérdés
Amíg napi szinten kivertem, addig nem fájt, de már többször is megfigyeltem, hogy ha két napig nem csináálom és utána verem ki, akkor gyakran fájnak a heréim és igazából emiatt is szertem naponta csinálni, vagy szerintetek mi az egészségesebb, ha minden nap kiverem vagy, ha hagyok szünetet, de ha szünetet hagyok, akkor mégis miért fájnak a heréim utána, ez normális vagy valami baj van velem?

2013. jan. 17. 02:03
 1/1 SevN válasza:
Ne aggódj, ez nem jelent nagy bajt. Csak annyit, hogy kidobtad a spermáiddal együtt a férfi energiáid egy részét, ami több nap után nyílván kicsit több, mint egy nap után, megerőltetőbb a nemiszervnek. Én a helyedben nem csinálnám mindennap, inkább ritkábban. Hasznosabb dolgokra is fordíthatod azt az erőt, ami a wc-ben v a kukában landol, de Neked kell tudnod:)
2013. jan. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!