Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki ajánlani nekem valamit...

Valaki ajánlani nekem valamit sürgősen a péniszemre?

Figyelt kérdés
Nagyon kérek mindenkit, hogy ne a szokásos beszólogatásokat kelljen hallgatnom a helyesírás, gáz vagy stb... miatt. Apró fehér, pattanásra hasonlító dolgok a péniszen. Nem fáj, nem viszket, ugyanúgy ki lehet nyomni, mint egy pattanást, és fehér váladék jön ki belőle, de nem tűnnek el. Ez lenne a tünet. 2 éve húzom nyúzom a dolgot, de most nagyon el kéne tüntetni a dolgot, mert helyzet van! Kaptam rá bőrgyógyásztól egy Fuicidin nevű antibiotikumos krémet, de szarra se volt jó. Valakinek volt hasonló tapasztalata ilyen ügyben? És ha igen, akkor mi használt, mi volt hatásos? Nagyon hálás lennék pár értelmes válaszért piszkálás helyett! Egy a "férfivé" váláshoz közelítő kétségbe esett 16 éves :)

#pénisz #pattanás #fehér pattanásszerű
2013. jan. 19. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
b+, 2 éve ilyen a farkad, és még nem mentél el szakértőhöz??? Na nyomás!!!!
2013. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Asszem fordys foltnak hívják,nem betegség.
2013. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fekete óvszer.
2013. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Csak azt tudom modani hogy mindenkepp mi hamarabb menj el orvoshoz mert ebbol komolyabb bajnis lehet ha meg nincs is:)))
2013. jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ezek a fordyce foltok és nem tűnnek el sehogy
2013. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Erre valóban nincs más módszer,mint a kinyokodás és fertőtlenités .Talán egyszer el is tünik.Igy magyarázta ezt egy urológus a itt neten a video klinikában .
2013. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nyugi semmi bajod nyugodj meg!

Ez normális dolog .Olyan mint a pattanás.

ha majd rendszeresen élsz nemi életet akkor jó lesz de maszturbálni ne masztiz mert a kezedről fertőzések mehetnek a péniszedre és akkor egy olló val a Dr.Bácsi le vágja és nézelődhetsz! Nyugodj meg semmi bajod valakinek kijön valakinek nem bajod nem lesz! Üdv:. Dr.úrnak egy jó barátja!

2013. ápr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!