Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csinaljak, hogy ne masztur...

Mit csinaljak, hogy ne maszturbaljak annyit?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy nagyon raszoktam a maszturbalasra.Miden nap vagy minden masodik nap csinalom.Probalok leszokni rolla mert mostmar latom,hogy a peniszem is eleg piros meg minden.Csak az a baj,hogy ez olyan ha nem csinalom mint aki cigizik es nem kap cigit mondjuk egy nap.Ha nem maszturbalok mondjuk egy nap akkor meg az oke,de mar masodik nap mar nem tudok annyira koncentralni valamire,meg nyugtalan vagyok ha nem maszturbalok,mit csinaljak? hogyan szokjak le rolla?

2013. jan. 20. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Próbáld meg valamivel lefoglalni magad. Sportolj, olvass, élj társasági életet. Jah és olvasd el ezt: [link]
2013. jan. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A napi 1 vagy a 2 naponkénti 1 egyátalán nem sok a te korodban .Nem akarom azt mondani ,hogy ennyi kell is,mert ezen senkivel sem vitatkozom .De el kell olvasni mit is ír a fiú.Mit vált ki benne a hiánya .Pontosan ez van a szakirodalomban is .Nagyon utána olvastam,mit mond az urulógus,mit a sexuálpszihológus,gyerek pszihológus erről

Az urológus szerint ebben az időszakban inditja be a nemi

szerveinek a fokozott működését.Ez határozza meg ebben a dologban a jövőt,sőt az idős kor is.Aki ebben a korban erre lusta,annak nemi szervei is a lustaságot szokják meg

Ilyen lesz idős korban,ha egyátalán működni fognak .

Azért vannak ezek a szerveink hogy dolgozzanak,mondta utolsó mondatában a doki .Erre egy egyszer példa ,az a fiatal aki nem mozog eleget,szinte minden idejét a sz.gép

előtt tölti,ahogy nevezik ezt kuckol,az egy nagyon gyenge

izomzatu,fizikumu lesz.Semmilyen téren nem lesz benn kitartás,szívósság .Ez csak kezdetben van a fiataloknál.

majd szépen lassan marad is el,ahogy másra váltanak .

Inkább masztizzon minden fiú,mint cigizzen.Az egyik az egészségére válik a másik a kárára .

2013. jan. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan időszakom, hogy napjában többször is :) Aztán olyan, hogy egyáltalán nem. Aztán olyan, hogy párom mellett is hébe-hóba, aztán olyan, hogy párom mellett sosem. Most a párom mellett hébe-hóba szitu van megint. De csak mert annyira jó vele, és annyira hiányzik testileg, hogy totál be vagyok rá gerjedve állandóan...


Tudom, én már 23 vagyok és nő, de szerintem mindenki átesik ezeken. Ha már fizikai tünetei vannak, akkor próbáld meg napi egyre csökkenteni, vagy két napi egyre. Nyugi, ne parázz rá :)

2013. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!