Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez hogy lehet? :O

Ez hogy lehet? :O

Figyelt kérdés
tegnap mikor vertem, észrevettem, h hámlik a f@szomon a bőr.. :O este fürdéskor megnéztem jobban, és téll! mármint a makkon, ha felhúzom a bőrt, akkor látszik hogy alatta... ez most mi? másnak is volt már ilyen? vagy vigyem el orvoshoz? esetleg a tusfürdő is kiszáríthatta? segítsetek!
2013. jan. 20. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Az embernek havonta lehámlik a felsö bör rétege.

A faszodon is bör van( söt ott duplázott, ahol az isten a shzervezetet olyanra tevezte, hogy dörzsölödjön vagy sokszor érintkezzen a külvilággal ott ilyen).

2013. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
15%
Lány vagyok,nemtom mi lehet a farkaddal, normális-e vagy nem, de a "vigyem el orvoshoz" mondaton konkrétan felröhögtem :D
2013. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ez fiam gomba! Vegyél kanestent, nőknek van de jó férfiaknak is. és ha nem változik egy két napig, menny orvoshoz!

Nekem is volt ilyen!

2013. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 poiu ***** válasza:
55%
Mi látszik alatta? Ennyi info alapján azt javaslom, küldd el vizsgálatra, ajánlott levélben.
2013. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vonyitok gecci :DD vigyem el orvoshoz :DDdddd
2013. jan. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez soha nem volt gomba ,meg nem is lesz.Ha az lenne már levakarta volna a maradék bőrt.

Pontosan úgy van ahogy az első írta .Akinek meg még más tünete volt,az valóban összeszedett valamit .

2013. jan. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!