Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a pattanás szerűsé...

Mi lehet ez a pattanás szerűség a péniszemen? Többi lent.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és kb. 1-2 éve látom, hogy nagyobb időközönként( hónapok) előjön egy nagyobb, kb. 1cm átmérőjű pattanás szerű dudor, hol a péniszemen(nem a makkon és nem is a fitymán,hanem azon a részen ami megszokott merevedni, szakszóval nemtudom)hol kicsivel fölötte(az alhas és a pénisz között). Volt amikor szinte teljesen kinyomtam, zöld genny jött belőle...persze vérrel... Volt amikor rátettem egy sebtapaszt amit átitattam olyan folyadékkal amitől az ilyesmik visszahúzódnak, az kb. 2 nap alatt el is tüntette. Csak ami zavar benne, hogy időről időre előjön...és mindig csak 1. Mit gondoltok ez miért van? Mellesleg ez nem fáj alapjában, csak amikor kinyomom, olyankor eléggé fáj...

Előre is köszi a válaszokat!



2013. jan. 21. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:
77%
Akkor kell a dokihoz menni mikor ez előjön .
2013. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!