Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi okozhatja ezt?

Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

Eléggé rossz bőröm van mondjuk úgy, és sok bőrbetegségre hajlamos vagyok.

Nyáron meleg, télen hideg allergia.

A péniszemen külső oldalán, ilyen kis száradások vannak, ha vakarom akkor hámlik, utána terjed. Ha békén hagyom egy időre eltűnik. De régóta előjön. Néha a makkomon is kis piros pöttyök vannak, de az csak egyszer volt, most már csak külső dolgok vannak.

Mivel a kezemen van valamilyen bőrbetegség (száraz a bőröm, repedezik, néha kiütéses) lehet hogy onnan kerül át oda?

Ez mitől alakulhat ki? Fertőző? El fog múlni?



Mivel páran be fogjátok írni, hogy menjek orvoshoz (amit amúgy nagyon, nagyon nem akarok), annak mi a menete? Milyen orvoshoz? Titoktartás? Stb?

Pubertás korban vagyok egyébként, 15/f


2013. jan. 27. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Vegyél

rá a gyógyszertárban vitaminos popsi kenőcsöt.

Nem véletlenül kenegetik a pici babák popóját vele

2013. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 gravinator válasza:

Ne félj az orvostól!

Valószínű,hogy nemi betegséged van.Sürgősen kérj beutalót a házi orvosodtól a bőrgyógyászatra.

Az orvosokat kötelezi a titoktartás, de ha valamelyik lánytól kaptál fertőző betegséget a nevét címét el kell árulnod,hogy másokat ne fertőzzön meg. Mindkettőtöket kezelni kell.

Ha csak maszturbáltál koszos kézzel akkor is kezelni kell.

A nemi betegség magától nem múlik el csak lappangási állapotba kerül és bármikor újra előjöhet.

Ajánlom,hogy őszintén mindet mondjál el a bőrgyógyásznak.

2013. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Soha nem voltam együtt senkivel, még csak nyállal se kerültem érintkezésbe..

koszos kézzel se, kivéve azt, hogy volt amikor beteg voltam, és akkor ugye hiába mosok kezet, 2 percenként orrfújás, köhögés, stb.

Gyógyszer okozhatja egyébként? Mert amikor elöször előjött akkor gyógyszerre gyanakodtam, mint mellékhatás.

Legelőször kis ovis koromban volt valami sömör féle a zacskómon, azt magamnak megoldottam a kezemre kapott kiütés elleni kenöccsel...

Egyáltalán milyen orvoshoz lehetne ezzel fordulni? Ha csak egy mintát beviszek azt nem lehet? Nem akarom ott mutogatni..

Nagyon nem akarok orvoshoz menni, mert már eleve a tudat, hogy nemibeteg gondozóra lenne szükségem kikészít..főleg, hogy senkivel nem volt semmim még..

Ráadásul nyáron lehet lesz valami egy lánnyal, és ha miattam valami baja lenne akkor inkább menjen át rajtam egy úthenger..

2013. jan. 27. 20:47
 4/12 anonim ***** válasza:
nem kell ahoz sex hogy nemi bajod legyen, én iskolai wc-n kaptam hereherpeszt
2013. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Túlzásnak tartom nemi betegséggel riogatni a fiút.

Te magad sem tudod hogy lehet azt elkapni.

Nagyon kevered a bőrbetegségeket a fertőző nemi betegségekkel .Kérjél a fiútól bocsánatot !

2013. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Iskolában és egyéb helyeken,max gombás ,és bakterológiai

fertőzéssel terjed .A fertőző nemi betegségek meg közösülés

útján .A nemi beteg gondozó és a bőrgyógyászat ugyan az

2013. jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy a vitáitokkal hasznos információkat adtok át egymásnak, de legyetek oly szívesek a kérdésre válaszolni..

Kikészít ez a tudat...Szóval?

(nem flegmázni akarok, csak feszült vagyok emiatt..)

2013. jan. 27. 21:06
 8/12 anonim ***** válasza:

Én már irtam ide is,sőt nagyon melletted is is állok a rád néző kellemetlen válaszoknál.

Többet nem irok ide,priviben ha rám írsz.

2013. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nem tűnik nemi betegségnek, én ekcéma félére gondolok.Nagyon száraz és érzékeny lehet a bőröd, de kehet valamilyen allergia is.Abszolút nem ciki ezzel orvoshoz menni, de pontosat csak ő tudna mondani.Egy jól megválasztott kenőccsel vagy gyógyszerrel egyszerűbben megszabadulhatsz a bajtól.
2013. jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És azzal végleg lehet száműzni? Illetve ha ez csak pl. hidegallergia, akkor ugye nem terjed?
2013. jan. 27. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!