Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Két héttel ezelőtt, érzékeny...

Két héttel ezelőtt, érzékeny volt a jobb herém, ugyanekkor vettem észre azt h barnás színű a spermám. Elmúlt az érzékenység és a spermám sem barna már, hanem valamilyen sárga színű darabkák jelentek meg benne? Félek, még a barátnőmnek sem szóltam.

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Prosztatagyulladás is lehet. El kell menni urológushoz és elmondani mi volt és van. Ha prosztatagyulladás nem múlik el magától csak tünetmentes lesz és időnként visszajön. Vizelettenyésztés és/vagy spermatenyésztésre küld esetleg vérvételre. Ír ki gyógyszert és ennyi kábé.
2013. jan. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem prosztatagyulladás gyanús, azzal pedig urológushoz kell fordulni. Mond el a barátnődnek, ha szeret, akkor elrángat dokihoz :-D
2013. jan. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elszínezősés elő fordul.A sárgás szín meg a normális között van írva .
2013. jan. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előzőhöz még annyit.Prosztata gyulladást mindig fájdalom kiséri.Ebből 2 hét alatt kigyógyulni nem lehet .Prosztata

gyulladásnál az elélvezés is fájdalommal jár .

2013. jan. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt prosztatagyulladásom és nem járt fájdalommal az ejakuláció. Azért írtam, hogy ez IS lehet. És két hét alatt simán válhat tünetmentessé, de el nem múlik magától soha.
2013. jan. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5 ös A tünetmentesség és a gyógyulás 2 különböző dolog.

Én is váltam tünetmentessé gyógyszer hatására.Fél év múlva aztán keményen el is ért.Bizony fájt minden .

2013. jan. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"5 ös A tünetmentesség és a gyógyulás 2 különböző dolog"


Miért én mit írtam szerinted?

2013. jan. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De azt írtad csakhogy tünetmentessé sem válik magától.

A bekerült baktériumok nem fognak elpusztulni csak úgy gondolomra .Főleg azok nem amelyek már meg tapadtak

2013. jan. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!