Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Testszőrzet eltávolítás?

Testszőrzet eltávolítás?

Figyelt kérdés

A barátom mellkasán van egy szőrcsomó, amit annyira útálok, és nem hajlandó levágni, mert azt mondja, hogy jobban nőne tőle.Nem is kérem, hogy borotválja le, csak hogy felére vágja le, mert olyan szörnyű hosszú szőrszálakból nőtt, és nagyon csúnya.Nálatok hogy van ez fiúk? Tényleg jobban nőne?

Megtennétek ezt a barátnőtökért?

22l


2009. szept. 3. 00:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Számold meg a mellszőreit, ha több szálból áll, mint 722, akkor nem szabad levágnia, mert akkor megerősödik és olyan lesz, mint a reszelő és ha fogod a barátod és falhoz vágod majd oda is fog ragadni.
2009. szept. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

lol:D

nem, nem nő jobban a levágástól.

nyesd le neki álmában, észre se fogja venni.

vagy mondd, hogy akkor te se szőrteleníted a bikinivonaladat.

2009. szept. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

:):)

igen, mondtam, hogy többet nem borotválom meg a lábamat :D

És kb tenyérnyi területről lenne szó, nem is kell kopaszra, csak 2 centivel rövidebbre, mert ez a "pamacs" a melle közepén szörnyűűűűűűűű :)

2009. szept. 3. 00:43
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
a pasik nem szeretnek nyaktól lefelé borotválkozni, csak a búzák. vágni viszont lehet, ugyanúgy mint a hajat.
2009. szept. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Ha téged ez annyira érdekel,akkor nem szereted a barátodat.Ha szeretünk valakit,nem a külsőségek számítanak.A barátodnak igaza van,hogy a kedvedért nem vágja le,és abban is,hogy akkor jobban nő és megerősödik a szőrzet,ha vágják.Ez igaz a te lábadra és a bikinivonaladra is.
2009. szept. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez baromság. A férfiak jelentős része szőrteleniti a pénisze környékét is, mert sokkal jobb úgy a szex. Úgyhogy a egy kis mellszőrtelenítés egyáltalán nem lehet gond, és nem fog erősebben visszanőni sem.

Ha ennyit sem tesz meg a kedvedért, akkor ott komoly gondok vannak.

2009. szept. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ezen múlik a szerelem, mert az már kicsit vicces lenne.Ha ő szól, hogy rajtam nem tetszik valami, akkor én is változtatok rajta.
2009. szept. 3. 10:24
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A levágástól nem nő jobban. Csak úgy tűnik. De az baromság hogy csak féli vágja le. Te is csak rövidebbre vágod a lábszőröd?? Vagy teljesen vagy sehogy szerintem. Én úgy vagyok vele hogy nekem kellene tetszenie a barátomnak és ha nekem úgy tetszik hogy ne legyen ott szőr, akkor tegyen érte. Én is úgy borotválkozom ahogy neki tetszik. Ennyit igazán megtehet.
2009. szept. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Amúgy a hónalját is szőrtenelíti ,illettve rövidíti meg lent is, és azt azért, mert neki jó úgy, nem csak az én kedvemért :)
2009. szept. 3. 10:26
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem kell teljesen, mert a pocakja is szőrös, meg úgy általában mindenhol, szóval úgy hülyén nézne ki :) csak mondom ez a kiálló szőrgombóc nem kell rá, a két melle közepén :)
2009. szept. 3. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!