Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Stanozolol után elfelejtettem...

Stanozolol után elfelejtettem hormonvisszaállítót szedni és most merevedési gondjaim vannak. Hogyan hozzam helyre?

Figyelt kérdés

100 darabos stanozololt használtam testépítés miatt de teljesen kiment a fejemből hogy azt hiszem hcv vagy valami ilyesmi hormonvisszaállítót kellene szereznem. Májvédőt szedtem mellette.

A gond a következő, az erekció nehezen következik be és akkor se teljes nem lesz olyan kemény és akkora mint volt plusz sokkal korábbi ejakulációt is okozott.

Nagyon kétségbe vagyok esve, és ötleteket kérnék honnan hogyan mit szerezzek be h újra helyre álljanak a dolgok.

18\F



2013. febr. 1. 12:24
1 2 3
 21/23 Petike6 válasza:
Kár csesztetni a srácot,hogy "hülye voltár ès megèrdemled" ezzel nem segìtünk neki. Arról nem is beszèlve,hogy az egyik leggyengèbb cuccal kisèrletezett. ( ha nem azt kapta amit kèrt arról meg nem tehet) . Manapság már a boltba is átcsesznek (mondom mielött mèg azzal jönne valaki,hogy"nem kell illegális dolgokat venni") . Aki annyira OKOSKODIK itt szerencsètlen gyerekkel azt megkèrdeznèm,hogy : Te mèg nem tettèl soha semmi hülyesèget az èletben amit aztán megbántál, Majom gyerek?
2015. febr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Merovingii ***** válasza:

Eredeti Stanazol után nem kellene HCG-t nyomni , ha az van benne aminek lennie kell.De minden szemes cuccot metil-tesztóval nyomatnak fel. Ami köztudottam szitává lyuggatja a máajad , és p...öd is megsínyli.....

Zitazoniumot nyomj,napi 2x2.

2016. jan. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
ennyi fa..ságot magától is helyre áll de provilon-nal hamarabb helyre állnak a dolgok de nem is biztos hogy a stanától volt problémád.
2016. jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!