Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » SÜRGŐS VÁLASZRA VÁROK Sújos...

SÜRGŐS VÁLASZRA VÁROK Sújos betegség, vagy csak egy szépség hiba?

Figyelt kérdés
A barátomnak a makkjának alljánál apró világosrózsaszín csüngő szerű hólyagok vannak, hasonló mint az ízlelő bimbók a nyelven. Először arra gondoltunk hogy talán kezdetleges AIDS, de a barátomnak ez már gyerek kora óta így van... gombás fertőzés nem lehet mert azt már én is elkaptam volna. Ha ez valami betegség,lehet ok az hogy a barátom 10 éves koráig fitymaszűkületes volt? Ezen kívül most nagyon apró piros pontok jelentek meg a makkján, előtte pedig teljesen ki volt száradva. Tapasztaltak véleményét, segítségét várnám !!!
2013. febr. 4. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Arra gondoltatok, hogy AIDS??? Ne viccelj. Ami lehet: condyloma. De mivel írod, hogy világéletében ilyen volt, élek a gyanuval, hogy szépséghiba csupán. Piros pontok a makkon lehet gombától. Viszket is neki?
2013. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyen a condyloma péniszen: [link]

DE CSAK AKKOR NYISD MEG, HA JÓ A GYOMROD!!!

2013. febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem viszket neki, viszont egyáltalán nem olyan amit a 2. kommentelő belinkelt..

még annyit hogy elég érzékeny neki a súrlódásra

2013. febr. 4. 15:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász tudja gyógyítani. Minél előbb menjen el, mert kezelni kell!
2013. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az szerintem a HPV okozta szemölcsök lesznek. Estére majd nézek egy képet neked róla, és akkor majd meglátod, hogy olyan-e.
2013. febr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A HPV okozta szemölcs a condyloma, erről linkeltem fotót fentebb. Azt írta a kérdező, h nem olyan. (Mondjuk az előrehaladott állapot)
2013. febr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Inkább érdesnek mondanám...Szemölcs szerű, de nem kimondottan szemölcsök..a lányeg hogy nagyon érzékeny neki. Immunrendszeri problémái nincsenek ..nemtudom mi lehet ez
2013. febr. 5. 22:02
 8/8 anonim válasza:
Na tisztázzuk a helyzetet. A makk peremén lévő "hólyagok" faggyúmirigyek. Teljesen ártalmatlan, maximum esztétikailag ront a helyzeten. Az apró piros pontok pedig valószínűleg irritáció hatása, de lehet akár egy gombás fertőzés is. Aggodalomra nincs ok!
2013. jún. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!