Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a külömbség hogy nem vágja...

Mi a külömbség hogy nem vágja le az egész fitymabőrt, csak bemetszi?

Figyelt kérdés
voltam vizsgálaton és holnapra utaltak be urológiára azt mondtak egy metszést fognak végezni pár perces mütéttel. nagyon tartok ettől az egésztől!úgye nem ilyen körbemetélés meg ilyenről van szó?:S
2008. jún. 4. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fitymaszűkületed van véletlenül? Akkor szoktak egy kis bemetszést végezni. A körülmetélésnél szokták levágni a fityma felső részét.

Ha fitymaszűkületed van, akkor a műtét után nem sokkal már pisilned kell... az nagyon fájdalmas lesz.

2008. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem körülmetélés, hanem egy sokkal kisebb műtét.

Érzéstelenítés lesz, ne félj. Nem az arab világban élünk.

2008. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
javitanám amit írtam nem a fitymával van gond hanem a fitymafékkel.a szexuális tevékenység során feszül, bereped és ezért végeznek valami metszést majd.azt kérdezném h ez mennyi ideig fog tartani kb meg nomrális lessz uttána a szexuális életem?
2008. jún. 4. 17:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb 10 perc az egész. Utána tényleg fog fájni a pisilés meg a szex sem fog menni egy pár napig, de aztán minden jó lesz. Nem fog semmi sem változni, csak annyi, hogy nem fog berepedni szex közben.
2008. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ hát remélem hogy ennyivel megúszom az egészet!

te tapasztalatból írtad ezt h mi fog fájni uttána?

2008. jún. 4. 20:06
 6/6 A kérdező kommentje:

na elemntem frenulotómia mütétre!

és azt szeretném kérdezni hogy tegnap előtt is csak úgy elkezdett vérezni meg ma is és ilyen vérrög keletkezett ami éjszaka teljesen ki is folyt!

szerintem vagyis reménykedem benne hogy ezek a felszivodó varratok amik jönnek kifele és ezért vérzik?valaki segítsen!

2008. jún. 8. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!