Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid a fitymafékem mit tegyek?

Rövid a fitymafékem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csak is olyan megoldást várok amit én tudok végezni, nagyon önbizalom hiányos és szégyenlős vagyok nem szeretnék SENKIT belevonni. Kérlek segítsetek, eszméletlenül fontos ez

14 vagyok


2013. febr. 5. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ki kell hogy ábrándítsalak.Ez nem olyan ,mint egy enyhe fitymaszűkület ,amit otthon is korrigálni lehet .

Ezt orvos oldja mag . 18 éves korodig a szülődet is be kell vinni.Nélküle nincs orvosi beavatkozás.Ettől a műtéttől meg igazán nem kell félned. Semmi fájdalmat nem érzel.Mennél előbb mész annál könnyeben úszod meg a dokinál .4 éveseket sokkal finonabban kezelnek,mint a 18

éveseket .Ezzel nem kell kórházba befeküdni .

2013. febr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14 éveseket,előzőben *
2013. febr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De még is mit csinálnak, milyen műtét ez? Később ez a szexben nem fog akadályozni/nem lesz csúnya? egyébként azt hallottam hogy ha rendszeresen kiverem akkor kitágulhat még!
2013. febr. 5. 18:36
 4/9 anonim ***** válasza:

"hallottam hogy ha rendszeresen kiverem akkor kitágulhat még"

ja, vagy berepedezik a bőr, aztán több kárt csináltál mint hasznot...

2013. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
vagyis? egyébként nem akarok orvoshoz menni, teljesen szégyenlős vagyok :( ki fog tágulni idővel azt hallottam
2013. febr. 5. 21:31
 6/9 anonim ***** válasza:

"ki fog tágulni idővel "

Igen, ezt a 2-3 éves kisgyerekes anyukáknak mondják szerintem.

2013. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem mivel 14 vagy ráérsz még pár évig nyújtogatni otthon, aztán ha nem javul, akkor orvos. Nekem 2 hete volt ilyen műtétem. Nagyon rá voltam parázva de semmiség, nem érzel semmit a műtét közben, csak az érzéstelenítő szurit. Ha érdekel a téma bővebben pm-ben elküldöm a sztorim.
2013. febr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

Hali!


˙

Pár dolgot sajna el kell mondanom...:

1.) Hiába nem szeretnél már SENKIT belevonni, minket már akkor belevontál, amikor kiírtad ide a kérdésedet, szóval ezen most már kár aggódni! :-)

2.) A rövid fék az nem fitymaszűkület, a kettő nem ugyanaz! A fitymaszűkületnél még csak működhet a melegvizes nyújtás, ha a megfelelően higiénikus körülmények adottak, és a fityma is jól bírja, de a féknél sajna nem, mert az csak egy rugalmatlan húr, olyan, mint a cselló/nagybőgő egy húrja: ha túlfeszül, ELPATTAN. (Csak itt ez vérezni fog.) Szóval hiába is nyújtanád, az csak elszakadni tud, már ha az tényleg rövid.


"Később ez a szexben nem fog akadályozni/nem lesz csúnya?"

_ Nem tud6juk. Attól is függ, mennyire rövid, de attól is, mennyire erősen/durván/keményen szexeltek, és hogy használtok-e óvszert közben!?


"egyébként azt hallottam hogy ha rendszeresen kiverem akkor kitágulhat még!"

"ki fog tágulni idővel azt hallottam"

_ Túl sok hülyeséget hallasz! Ezek közül mind2 baromság. :-o

Való igaz viszont, hogy a fitymaszűkületeseknél az önkielégítés AKKOR működőképes nyújtási gyakorlat, HA A BŐR KELLŐEN ELŐ VAN PUHÍTVA, LE VAN FERTŐTLENÍTVE, ELŐ VAN ÁZTATVA! Különben kireped, és akkor me7sz a műtőbe RKM-re vagy TKM-re! (Részleges v. Teljes KörülMetélésre)


"nagyon önbizalom hiányos és szégyenlős vagyok nem szeretnék "

"nem akarok orvoshoz menni, teljesen szégyenlős vagyok :("

_ Elsőre is értettük, de mindez lényegtelen. Hogy miért?

1.) A nem akarásnak később NYÖGÉS LESZ A VÉGE, ezt 100% bizonyossággal állítom neked.

2.) Addig tart majd a szégyenlősséged, amíg úgy is állsz hozzá! Ezzel csak TE sanyargatod magad, mert ezzel foglalkozol, és azon hergeled magad erre, hogy milyen ciki ez az egész (nem ciki, az a ciki, hogy így vélekedsz erről az egészről... és hogy hagyod, hogy ez az egész beparáztasson téged, de az nagggyon ciki... :-o ) Ellenben ha úgy állnál hozzá, hogy nem küzdesz ezen állapot ellen, és elfogadod, hogy...

"-- Oké, ez van sajna, meg kell oldani, kellemetlen, hogy ilyen a fütyim, de megoldom, és nem szégyenlek ennek érdekében segítséget kérni! :-o "

...akkor könnyebben előrébb jut6sz, és nem bünteted (TE) magad azon, hogy ez a kis probléma téged lebénítson, sokkal boldogabb leszel.


˙

Bizonyára megkérdezted már magadtól, hogy...

"-- MIÉRT ÉN? MIÉRT KELL NEKEM EZT ELVISELNEM, EZZEL EGYÜTTÉLNEM?!

Akkor most egy pillanatra gondolj abba bele, aki mindenét elvesztette, a házát, az otthonát, esetleg a családját! ŐNEKI MEKKORA A BAJA A TIÉDHEZ KÉPEST??? :-o

És Ő MÉGIS FELÁLL, TALPRA ÁLL, újra meg újra, akárhányszor elesik... AKKOR TE MIÉRT NE TENNÉD MEG? NEKED EZ MIÉRT NE SIKERÜL7NE? :-o

Ehelyett itt hisztizel mint egy csecsemő, hogy rövid a fitymaféked! Mindenki megérti, DE KIT ÉRDEKEL???

Ez is egy olyan kis piszlicsáré probléma, amit meg kell oldani, majd tovább kell rajta lépni!

Majd ha a házadat, a lakásodat, az otthonodat elmosta az ár, vagy a vörösiszap, akkor hisztizz ezen, addig KELJ FEL, ÁLLJ FEL ÉS FEJEZD BE A SIRÁNKOZÁST! VISELKEDJ FÉRFIKÉNT, ÉS OLDD MEG A PROBLÉMÁDAT, akkor is ha még csak 14 vagy! HA NEM MEGY, KÉRJ SEGÍTSÉGET! >:-o


SEGÍTSÉGET pedig NE VÁRJ, HANEM KÉRJ! :-o (fontos különbség.)

KÉRNI -- ha szükséges -- SOSE SZÉGYELLJ! SOKKAL CIKIBB SIRÁNKOZNI A SAJÁT TE7ETLENSÉGEDEN! NEM? :-o


˙

Remélem, hogy kemény szavaim és stílusom ellenére átjött az "üzenet"!

Ha segítség kell, >>priviben megtalálsz. Szedd össze magad, és fel azzal a fejjel! :-o


Üdv: EE

2013. febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy kis segítség a rövid fitymafék megoldására.

Régen a Gyakori kérések közözött olvastam. Kipróbált, sikeres, bevált módszer. A módszer leírása:

A fitymaféket a bal kezed két ujja közé veszed és a jobb kezed egyik ujjával a fitymafék kezdetéhez minél közelebb óvatosan, kicsit erősen húzod. Egy alkalommal csak keveset kehet és szabad lefejteni. Sokszor kell ismételni (kicsit hosszadalmas)! Vérzés és szakadás nélkül kell a műveletet végezni! Érezni lehet a fitymafék leválását. A művelet utáni fájdalom nem, vagy alig érezhető. A műveletek legvégén, a fityma teljesen simára hátrahúzató lesz anélkül, hogy a makk meggörbülne. Ha van fitymaszűkületed, akkor az is megszűnik

Egy kommentár: „a fokozatosságra tényleg nagyon ügyelj!”

2018. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!