Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudnám növelni a péniszem?

Hogyan tudnám növelni a péniszem?

Figyelt kérdés

Állva kb olyan 12 cm... nagyon gáznak tartom sőt szégyenlem is, nincs önbizalmam. Nincs vmi ami segítene?

18/F


2013. febr. 7. 19:49
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nem a méret számit.! Meg amúgy is.. ha van/lesz barátnőd nem az lesz neki a lényeg hogy mekkora,hanem hogy tudd használni.! Most komolyan.. 10 cm-vel is kutudsz elégiteni egy lányt,ne görcsölj ezen,ne is szégyelld.! :)
2013. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 amir válasza:

Szia figyelj semmi gond nincsen a méreteket nekem kb olyan 10 és régen kevés volt az ön bizalmam de mi után meg láttam a haveromat ebbe most nem mennek bele de nem vagyok meleg na neki elege sok nője voltak kérdeztem ha ilyen kicsi hogy hogy ilyen nőjei vannak aszt monta ez nem arról szó hogy mekkora hanem az ön értékelésrol mondtam oké el telt egy pár nap és rá jöttem hogy igaza van kb rá olyan 2-hónapra szeretem is egy barátnöt akki csak arra volt utána jött magátol szerelmes lettem végül és meg kerdesztem hogy elég vagyok e neki és mondtam osszintem monta nekem találkozót mar nagyobbal is de egy mindenek a kulcsa hogy sokáig birjad az agyba ég fogadtam és odáig fejlesztetem magam hogy akar 30-40 is könnyedén bírom az agyba elsőre és jelenleg is van olyan aki vissza jár hozzam


Figyelj a lényeg hogy sokáig birjad és tuti siker

2013. nov. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Most leszek 15, 18cm hosszú, 15 körbemérve.

Gyúrok, nekem természetesen lett ekkora... próbálj edzeni, és ami ott van háj lemegy, nem lesz ott a párna. És így lehet hogy hosszabb lesz.

2014. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!