Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális, hogy fejlettebb...

Normális, hogy fejlettebb vagyok mint a többiek?

Figyelt kérdés

Sokkal vastagabb, magasabb vagyok mint az osztálytársaim, a hangom is olyan mint egy 30 évesnek, mindenki vagy 20 évesnek néz (voltam már 22 is) pedig nem csinálok semmit. Anyám azt mondta, hogy kiskoromban mindent hamarabb kezdtem mint az annyi idős gyerekek. Ez normális? Mitől lehet?

16/F


2013. febr. 14. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez genetika, majd beérnek a többiek is, még serdülőkorban vagytok, ilyenkor nagyobbak az eltérések. Én is korán kezdtem menstruálni, hamar megnőttem, fejlett voltam már 12 évesen, mikor volt, aki úgy nézett ki, mint egy deszka. Most, hogy már 21 vagyok, azért eltűntek a különbségek, már nem néznek idősebbnek a koromnál, a későn érők is beértek, ez nálad is így lesz biztosan.
2013. febr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
(Annak ellenére azért helytáll a válaszom, hogy most láttam meg, hogy a Férfiak egészsége témakörből volt ez a kérdés, és lányként válaszoltam :D)
2013. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:D nem gond
2013. febr. 14. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Kicsit megelőzted a korod.Majd utol is éred.

Nincs ezzel semmi gond,Nem is te vagy az egyetlen ezzel .

2013. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez még mindig jobb mint amikor meg valaki tök későn érő aztán 16 évesen olyan mint egy 13 éves,tök csupasz,meg akkora mint egy óvodás.
2013. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!