Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a péniszemmel,...

Mi lehet a péniszemmel, előváladék lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Éppen új barátnőm van. Még nem feküdtünk le (mászkáló nagymama a szomszéd szobában) , viszont ha együtt vagyunk, eléggé össze szoktunk bújni. Ilyenkor, szerintem normális,hogy gyakran van merevedésem, ha túl hozzám bújik vagy hasonlók, mondjuk ezek nem pillanatnyi merevedések, szinte végig fél merev állapotban van, és így szokott teljesen megmerevedni alkalmanként. Észrevettem, hogy gyakran valami kijön belőle, mint ha előváladék lenne. Ez normális? Előző kapcsolatomnál nem volt ilyen, pedig ott is szex előtt igen hosszúak szoktak lenni a petting részek... Lehet amiatt, hogy nem volt erekcióm már kb másfél hete? (nem szoktam gyakran maszturbálni...)

Kérlek csak normális válaszokat adjatok! Előre is köszönöm!

18/f


2013. febr. 14. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog.Akár a nadrágos is átnedvesedhet,mert folyamatában jön lassan ilyenkor .
2013. febr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!