Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mire jó a fan szőrzet?

Mire jó a fan szőrzet?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, mindenütt van szőr rajtam, lábam, kezem, hasam....

Odalent és a végbélnyílásnál is eszméletlen sűrű..

Mit lehet tenni?


2013. febr. 15. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg arra jó, hogy megvéd a fertőzésektől. Amit tehetsz, ha zavar, hogy leborotválod/ gyantáztatod, vagy egy kicsit megnyírod ollóval, hogy ne legyen olyan dzsungelszerű.
2013. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tetris ***** válasza:
Nagyon jó az, mert télen nem fázik a feneked, amikor le kell tolni a gatyót. Arra azért vigyázz, hogy nagydolog után alaposan megtöröld ott, mert ha beleragad....
2013. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy elfogadod,vagy szőrtelenítesz. Én is mindenütt szőrös vagyok,én az utóbbit választottam.
2013. febr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A szőrzet a férfiasságod jele is .Jól müködik a tesztoszteron férfi hormon termelésed.Nem lennél ilyen szőrös ha az ösztrogén hormon lenne túlsuúyban.

Akkor már szép nagy melleid is lennének .

2013. febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőnek,de 14 évesen szőrösnek lenni manapság elég ciki.Engem állandóan ezzel piszkáltak.
2013. febr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az te vagy. És téged is valószínűleg a fellépésed miatt, vagy mert hagyod magad, nem pedig azért, mert szőrös vagy. Vagy mert irigyek rád! Ne feledd, ebben a korban a fiúk többsége nagyzol hogy neki mekkora van aztán meg nagyítóval kell keresni egy borsónyi valamit a két lába között, szóval szerintem nem ciki, (ilyen szó tudtommal nem is létezik), csak viselkedj hozzá önbizalomteljesen, akkor nem kötnek bele! Vagy ha mégis, akkor meg cikizd ki, hogy neki még nincs ilyenje, akkor majd észbe kap.
2013. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmire. Van és kész. Talán a hideg elől véd valamennyire. De sok mindenre nincs magyarázat. Mire jó a szőrzet úgy általánosságban? Mire jó a köröm? Mire jó a kér orrnyílást elválasztó orrsövény? Mire jó a szempilla vagy a szemöldök? Stb.
2013. febr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
a szőrszálak között levegő bújik meg, és mint tudjuk a levegő a legjobb hőszigetelő... segít a szervezetnek 36 fokon tartani a heréket, mert ugyebár az nem melegedhet, és nem is hűlhet...
2013. febr. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló! A válaszod első felével egyet értek, a szörszálaknak hőszigetelő funkciója van. Viszont a második feléhez hozzá kell füznöm, hogy a heréknek a legideálisabb hőmérséklet a 32 fok, ezért vannak a testen kívül, ugyanis a 36-37 fok már megöli a spermiumokat. Szerintem a fanszörzet inkább a börhöz közel futó, heréket tápláló vérereket védi a lehüléstől.
2013. febr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!