Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Makk méret kicsi?

Makk méret kicsi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok, a péniszem makkját elég érdekesnek találom... A péniszem hosszúsága kb. 14cm, de elég vékony, a makk is elég kicsi átmérőjű, és aggódom ez miatt.


Találtam a neten egy hasonló képet: [link]


Erekciónál az enyém ennél a makknál is kétszer kisebb, amilyen körülbelül a kisbabáknak van.. 172cm magas vagyok, 55kg ha ez számít.

Az elmúlt másfél évben nem igazán mutatott fejlődést, vagyis én úgy veszem észre.

Néztem a neten képeket hasonló korú tinikről (nem vagyok meleg, csak kíváncsiságból), és ledöbbentettek, hogy hogy lehetnek nekik ekkora méretei....

Fejlődni fog még?

Köszönöm a válaszokat!



2013. febr. 15. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
NEm kicsi a makkod, hanem fitymaszűkületed van!! ORVOS tudja csak rendbetenni, keresd fel mihamarabb!
2013. febr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez biztos?
2013. febr. 15. 17:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Hosszával nincs gond,az sem előirás hogy vastag legyen.

Ezek után mitől kéne nagynak lenni a makkodnak.Az is kisebb .Ha már kisbabához hasonlítod ,bizony sok kisbabának elképesztően nagy zacsijuk van .A test alkadtodhoz mérve sem tűnik kicsinek .Azért ezzel már lehet valamit kezdeni,még akkor is ha ekkora maradna .

Ha merevedéssel nincs gondod akkor nincs mit aggódnod .

A herék nagyságáról nem írtál .Ha azok is gyerek szinten maradtak ,akkor az már gond lehet .Mert a herék a legfontosabb nemi szervek .Ha ezek nem működnek,semmilyen lehetőség nincs utódok létrehozására.

2013. febr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szerintem a herék mérete rendben van, az ondó is tökéletes.

Akkor valószínűleg genetika.

Köszi a válaszokat.

2013. febr. 15. 18:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan mint a képen látható, az biza fitymaszűkület. Ha tudsz rendesen maszturbálni vele, akkor fejlődési visszamaradottság.
2013. febr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
fúú hogy itt már egyszerűen mindenre fitymaszűkületet fogtok... egyszerűen annyi bőr van azon a pélón, hogy nem húzódik hátra magától rajta a bőr...
2013. febr. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A körülmetélt kukikon nyilván jóval terebélyesebb fej (makk) növekszik főleg erekciónál. Te nyilván fitymás vagy és kisebb a makkod. Esetleg tegyél fel ide (kepfeltoltes.hu) egy saját képet és linkeld be, akkor a sok szakértő majd megmondja hogy van-e gond vagy csak egyszerüen ekkora a méreted.
2013. febr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
Állj! Teljesen elviszitek a topikot a fitymaszűkület irányába, miközben még mindig nem egyértelműsödött, hogy mi a baj, a kérdező meg lehet meg sem mer szólalni, közben engem meg lepontoztok! Hagyjátok a kérdezőt is szóhoz jutni!
2013. febr. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell félni egy év múlva már hatalmasra fog nőni!Hogy fogsz neki örülni,amikor óriásira nő és lüktetve háromszor nagyobbra duzzad!
2023. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!