Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet káros hatása?

Tudatlan010110 kérdése:

Lehet káros hatása?

Figyelt kérdés
Ha ugy járok kelek hogy le van húzva a fitymám?

2013. febr. 17. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Le van úgy értve, hogy takarja a makkot.

Akkor miért lenne az,hisz a rendeltetetése,azért van .

2013. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Ha a kérdésed a fityma hátrahúzva tartására vonatkozik: eleinte, az első néhány nap figyelj oda, hogy nehogy szűk legyen, és esetleg elszorítsa a makkot. Ha ilyen nincs, akkor nyugodtan tartsd hátrahúzva, nem lesz belőle semmi baj. Én már évek óta így hordom, szerintem jobb így.
2013. febr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Éjszakára semmiképpen ne hagyd hátrahúzva, főleg ha szűkületed van. Egy reggeli merevedésnél elég nagy gondot okozhat.
2013. febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Idővel érzéketlenebb lesz a makkod, érdesebb lesz a felülete és kifakul (ami persze személyes ízlés kérdése, hogy így tetszik-e jobban, vagy normális színnel).
2013. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Azért jó, ha megmarad a fityma, hogy ha balul sül el a dolog (mert nagyon kiszárad), akkor még lehet változtatni és megint lehet védeni. Nekem pl nagyon rossz, hogy nincs előbőr (ezt majd megoldom vélhetően vmikor már) és emiatt a makk nagyon rosszul viseli a fedetlen állapotot, évek alatt a kiszáradás sok rosszat hozott, foltokat, kérges felületet, hámlás, ronda is meg minden.... szóval azért nem viccből meg véletlenül van ott az előbőr, függetlenül attól, hogy sokan megvannak nélküle.
2013. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!