Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitol van vkinek merevedesi...

Mitol van vkinek merevedesi zavara? H lehet megelozni? Nekem az van? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Na szval,sztem merevedesi zavarom van.amikor verem a micsodam neha lelankad de vissza tom allitani.Elelvezni eltok,csak nehez es ez kicsit zavar.....szerintetek mi a bajom?

Am regebben hetente 2-3szor zuhanyoztam akkor nem volt semmi baj es most h naponta zuhanyzom folyton lelankad...:( naponta csinalom h ha fontos xd

13/f


2013. febr. 20. 03:28
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Mert még túl fiatal vagy.

Még ki sem alakult a biztos merevedésed.

Egyébként ne maszturbálj sokat, mert úgy hozzászoksz, hogy nem fogsz tudni egy nőtől elélvezni, és az nagy baj ám.

És esetleg merevedésed sem lesz egy nőtől. Na, EZT kéne megelőzni.

2013. febr. 20. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De hat ez nem olyan egyszerű....h ha egyszer jo erzes akkor nem tom be fejezni :.)
2013. febr. 20. 04:58
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Mindennek a tusolás az oka. Kimossa belőle a keményítőt.
2013. febr. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez komoly?? :D
2013. febr. 20. 05:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy elhidd, nincs vele összefüggésben :D Inkább pihentesd a dolgot egy kicsit, aztán amikor már nagyon nem bírod magad türtőztetni, akkor próbáld meg, tuti nem fog lelankadni.
2013. febr. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmi bajod. Csak teremts magadnak nyugodt körülményeket, hogy ne arra kelljen figyelned, hogy rádnyitnak-e. És igyekezz legalább 8-10 percig foglalkozni a dologgal, ne egyperces elélvezést csinálj. Az se baj, ha amikor ráérsz, csinálsz hosszabb menetet is.
2013. febr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert közben valami megosztja a figyelmed,érzéseidet .
2013. febr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem az.A merevedési zavar nem erről szól
2013. febr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akk jo,most nagyon megnyugodtam,koszonom a valaszokat. :)
2013. febr. 20. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!