Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a probléma oka?

Mi lehet a probléma oka?

Figyelt kérdés
Immáron négy hónapja élek párkapcsolatban. Igaz 30 éves vagyok, de csak tavaly óta élek szexuális életet. Azt, hogy miért alakult így, magam sem tudom. De nem is ez a fontos. Sajnos a kezdetektől fogva feszülő érzést érzek a nemi szervemben és ez azóta így van. El is mentem urológushoz, csináltatott vizeletvizsgálatot, megnézte röntgennel a prosztatát nem észlelt semmi elváltozást, vizeletvizsgálat negatív. A fitymafék nem rövid szerinte. Ezek után ötletem sincs mi lehet az ok.
2013. febr. 20. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy pszichés.
2013. febr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A feszülő érzés valójában mit takar ? Állandóan,lankadtan,szex előtt,vagy utána ?

Az orvos több minden ismeretében sem tudott pontos választ adni,akkor ebből a "feszülő érzésből" mi mire tudnánk is következtetni .

2013. febr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A feszülő érzés azt takarja, hogy a fitymánál érzem a feszülést, amikor benne vagyok, nem lankadtan, nem szex után, hanem közben. Ezt orális szexre is értettem és kézzel történő izgatásra is. Sajnos valóban nehéz erre a kérdésre választ adni. Csak gondoltam, hátha valaki járt már hasonló cipőben.
2013. febr. 21. 14:57
 4/4 A kérdező kommentje:
Viszont nagyon sokáig is tart, így akár lehet alacsony tesztoszteron szint is.
2013. febr. 21. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!