Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Andrológiai vizsgálatra a...

Andrológiai vizsgálatra a mintát feltétlenül a férfinek kell bevinni? Viheti esetleg a feleség is?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Annak jobban örülnének ha ott adnád a mintát .Az eredmény is jobb lenne .A mintát azonnal vizsgálat alá vetik,ahogy megkapják .Nem arra kiváncsiak útközben hány hal el .

A közvetlen produkcióra inkább .

2013. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem úgy mondták,hogy egy órán belül érjen oda,a minta,tehát az ottani mintavételi lehetőséget így ki is zárnám!

A kérdésem még mindig az,hogy feltétlenül a férfinek kell bevinni??

2013. febr. 24. 19:47
 3/4 anonim válasza:
Persze, hogy a férfinak kell vinni - milyen dolog a hölgyeket ilyen kínos helyzetbe hozni?! Neked meg úgysem kínos. Nekem volt ilyen vizsgálatom és tényleg sietni kell a mintával: a legjobb a helyszínen, de fél óránál tovább ne tartson bevinni (akkor meg kell mondani pontosan mikor ... szóval jött ki belőled). Nézik az állagát hogyan változik az idő elteltével, ez megtermékenyítésnél is rendkívül fontos tényező!
2013. febr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sikerült telefonon választ kapnom a kérdésemre.

Nem kell feltétlenül a férfinek is bemenni,de szerencsésebb ha ő maga viszi be a vizsgálandó anyagot,ugyanis,ha szükséges rögtön meg is vizsgálják.A helyszínen nincs lehetőség minta adásra,és az eredményt fél óra múlva kiadják.

Csakhogy van egy bökkenő...Amióta megtudta a párom,hogy esetleg vizsgálat is fog történni,"átment" kis nyusziba,és azt mondja már most görcsben van a gyomra az egésztől...(Ez úgy derült ki,hogy közeledtem hozzá és ellökött magától)Hát ezen totál kibuktam!!!!

Valószínű,hogy miattam nem jön a bébi,ugyanis PCO szindrómám van,csak a férfinél is ki kell zárni a problémát,ezért szükséges ez a vizsgálat!

Tegnap sírva aludtam el,nem hittem el,és nem hiszem el,hogy ennyi áldozatot nem tud meghozni(végülis nem mondta,hogy nem megy el,csak görcsöl rajta,én már azt is számba vettem,hogy ez a nagy félelem nála azt is eredményezi,hogy nem tud majd mintát adni...)Én már majd egy éve orvosról -orvosra járok,hogy végre családot alapíthassunk,nekem sem könnyű ez a procedúra,de megyek,vizsgálatról -vizsgálatra,vérvételről-vérvételre,gyógyszereket kell szednem,diétáznom,fogynom...Szóval elég áldozatot hoztam már a szent cél érdekében,és még kitudja milyen rögös az út előttem,mire eredményes lesz ez a procedúra!?!

Nagyon bánt,hogy így hisztizik egy nyamvadt vizsgálat miatt,úgy érzem egyedül maradtam a problémával...

Mondjuk mondtam neki,hogy akkor döntse el,hogy akarja ,hogy gyerekünk szülessen vagy sem,mert én magam kevés vagyok az egészhez...

2013. febr. 28. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!