Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fájdalmas merevedés, miért?

Fájdalmas merevedés, miért?

Figyelt kérdés
Szexuális együttlét után(ha van ejakuláció) mikor újra merevedésem van akkor azt érzem hogy az egész ondóvezetékem fáj, főleg maró fájdalomhoz hasonlítanám.A fájdalom minden merevedést végigkísér és mindig csak másnap reggelre múlik el, de van hogy másnap délutánra csak. Lankadt állapotban teljesen rendben van minden, nincs váladékozás, a makkom teljesen száraz, ez nem tudom mennyire lényeges infó. Évek óta megvan már ez a problémám. Találkozott már valaki ilyesmivel? Ötlet? 19/F

2013. febr. 26. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

A fájdalmas merevedésnek több oka húzódhat meg a háttérben.

Vizsgálat nélkül erre orvos sem tudna válaszolni .

2013. febr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előttem levő megválaszolta, de annyival kiegészíteném, hogy feltétlen el kell menni urológus szakorvoshoz. A tartós (fájdalmas ) merevedés a barlangos testek szöveteinek a fokozatos elhalásához vezethet, tehát orvosi segítségre van szükséged!
2013. márc. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem feltetlen, ha sokszor verted ki akkor is fajhat. Ezt nem tudom en elmagyarazni miert de a sok elelvezes es kiverestol. Tehat 1-2 nap szexmentesen kiveres nelkul mar nem faj. Tapasztalatbol mondom. 16f
2013. júl. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hali, azota meg megvan ez a problema?

Nekem is hasonlo bajom van/ugyanez es hogy vegul mi lett, mostmar jobb?

2015. nov. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!